Skocz do zawartości
EmilastyShark

 odrzucone [Support Admin] NICK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `U .U oraz EzSp
Wiek: 19
Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:560614854
CS 1.6/CS:GO*: CS 1.6
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Jestem tutaj nowy. Postanowiłem złożyć podanie na administratora po propozycji administratorów którzy znajdowali się na serwerze DD2 DM :D Postaram się być jak najczęściej aktywny na forum :)
Coś o sobie: Nazywam się Emil, kolekcjoner mang. Moją pasją są militaria.
Doświadczenie: strzegę serwerów społeczności SA-MP'a przed cziterami oraz zboczeńcami jako tajny administrator/moderator (Częste przypadki). W grach głównie poluje na oszustów oraz łamaczy zasad, staram się pilnować serwerów CS'a oraz GTA SA przed wieloma takiego typu osobnikami. Były chętny administrator forum xxx 2018 roku. 
Dlaczego Ty: Chciałbym się pokazać z dobrej strony na forum polskiej społeczności gier. Aktualnie jestem osobą spędzającą więcej czasu z osobami z wielu zakątków świata i chętnie bym to zmienił na coś konkretnego i popracował z rodakami. Dziękuje za przeczytanie mojego podania, pozdrawiam!

*Można wybrać to i to*

Edytowane przez Adi
usuniecie forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...