Skocz do zawartości
Shabaddy

 pozytywne CORPION rozpisz mnie ❤

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Shabaddy
Godzina, data zdarzenia: 18.12.2023 - 23:07:01
Mapa: cs_wiocha_winter
STEAM_ID / IP: Macie w bansie https://bans.multi-head.pl/ban_list.php?bid=362
Uzasadnienie: Jak takie same wnioski wyciągałeś z gry innych graczy na "swoim" serwerze to strzelam, że grałeś tam tylko Ty i kolega z ławki. Doświadczenie zerowe :)

Cytat

Doświadczenie: (Wiele lat spędzonych na non-steam) Prowadziłem własny serwer + byłem adminem na kilku serwerach

Czekam na rozpiskę, mając pompe 1/3, 24k na komandosie i słuchawki słyszysz wszystko mordo zwłaszcza na tak małej mapie :AngryCat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słyszysz wszystko i prześwietlasz przez ściany ledwo po rozpoczęciu rundy gdzie drużyna przeciwna stoi u siebie na respie, walisz w locie głowy notorycznie kultury widać że za dużo również nie posiadasz.Perki po co mi dawałeś podlizać się chciałeś? Nie obserwowałem cię przez minutę tylko przez całą mapę prawie, z usp nie szło to na m3 się przerzuciłeś a tam zostałeś szybko zweryfikowany.Pamiętaj poziom nie gra ani klasa i perk tylko ty patrząc na twoją grę dużo zostawia do życzenia bot nie bot, ale nie grałem w tym momencie prosie podszlifuj temat jeszcze z rozgrywki sprawę pozostawiam innym niech rozstrzygną.

 

1:30 Full z usp i prawie wszystko w głowę
3:03 Pierwsze co wyskakuje wali banie 
3:26 Również pozostawia do myślenia 
4:42 Idealne ustawienie żeby go drugi gracz nie zabił
5:31 Celuje idealnie w gościa i oddaje strzał nie wiem co gracz miał w tym czasie na myśli 
7:05 Leci na pewniaka wszystkie pozycje z góry wie gdzie kto i jak, nawet wrócił po ostatniego
12:14-12:22 Pomimo tego że widział przeciwników idących na ich resp nie skrócił tylko pobiegł po ostatniego na CT i 12:20 
12:38-13:14 Jak widać kolega wszystko wie każdy ruch wyprzedza 
13:22-17:30 Resztę tu napisze co mogło wejść to mogło ale wiele momentów jest do zastanowienia po ruchach widać że kolega wcale nie jest jakiś wybitny że to tak ujmę szczęście swoją drogą ale wyskakiwanie i walenie głowy raz po raz dziwne ruchy zachowania zostawiam do weryfikacji.

 

MultiHeadDemo_2.rar

Edytowane przez CORPION
Adi
Czekamy na twoje dodowy w postaci rozpiski + twojego nagranego demka na ktore masz 24h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dawałem Ci perki bo jako jedyny nie miałeś, a wbijam w te monety jak i tak zabijałem cały czas xD Demko miałeś rozpisać, a nie pisać, że wszystko widzę doświadczony adminie, nie będę się wychwalał kulturą przed kimś takim jak Ty, jak kłamiesz w podaniu to w życiu pewnie też. Tfu bocie

https://ehltv.hltv.org.pl/srv23609/HLTV-2312182250-cs_wiocha_winter.dem.zip 

Edytowane przez Shabaddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Shabaddy twoj post wyzej jest zbedny, podobnie jak komentarz @CORPION

@CORPION Ty masz zeedytowac post wyzej i dodac do niego twoje demko + rozpiske

a Ty @Shabaddy poczekaj cierpliwie, 

Jakikolwiek post nizej (nie UBT) dostanie warna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...