Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SebaVHS
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem): Nigdy nie byłem administratorem na żadnym serwerze, ale chciałbym nim zostać
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5
Staż w CS-sie: 12 lat z przerwami (od 2018 roku jestem na tym serwerze)
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: W ostatnich dniach nie ma adminów na tym serwerze, a jest kilkanaście osób, które ciągle łamią regulaminy (np. stawiają miny w przejściach, bsach, na pochylnii, itp.) i chciałbym przywołać ich do porządku.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jak pracuje to 4-6 godzin, podczas dnia wolnego od pracy 7 godzin wzwyż.
Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561199522092604/, (ewentualnie Discord lub forum)
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/SebaVHS/145.239.16.112:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność masz na plus. W zachowaniu również nie ma problemu. 

Jeśli nigdy nie byłeś adminem to raczej Twoja wiedza o amx nie jest na 5 Tu masz skalę.

Mógłbyś też trochę mniej afczeć na spect. Czasami powyżej jednej mapy na nim siedzisz. 

 

@@edit

Zmieniam swój głos na negatywny.

Gracz regularnie łamie podpunkt regulaminu

"25. Zakaz przebywania na spec w celu zdobywania nagród *kick,ban od 5 min wzwyż*"

Niby nie jest to najcięższe przewinienie ale jednak kandydat na admina powinien przestrzegać całego regulaminu.

 

@Adi

Edytowane przez kaboom!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


GT+

Czas jakiś poświęcisz (mamy nadzieję ) +

Kultura +

Steam +

Doświadczenie -

Ogólnie jestem na tak, nie widzę żadnych problemów,  na okres próbny oczywiście żeby zobaczyć czy zalapiesz o co chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak jak napisał kaboom, nie możesz znać amx skoro nie byleś nigdy adminem ale to żadna filozofia dać bana czy ss'y 

jestem pewien ze tak się tym podniecisz ze moment załapiesz ;p 

+steam

+czas poświęcony grze 

Jestem na TAK 

@kaboom!. trochę przesada z tak radykalną zmianą na negatywny, na cod brakuje non stop admina a seba bardzo często jest w grze i takiej osoby tam potrzeba.

@Adipowinieneś jak najszybciej dać mu tego admina, chociażby na okres próbny bo ile razy bym nie grał to nie ma nikogo żeby upomnieć graczy aby nie stawiali min w przejściu lub przypomnieć o celach.

Edytowane przez Narkoman
rozwinięcie wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


• Czas gry na serwerze 

•Kulturalny

•Codzienie na serwie 

• Zawsze ten 1 raz musi być jako admin, nauczy się to easy funkcja 

Jestem na Tak

A admin kolejny tu się przyda, bo 1 na serw to mało a dwóch zawsze coś 😊

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...