Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu proponuje zmienić pulę map, te mapy co są już się przejadły ciągle to samo z dusta2 na dusta 2x2 po czym na dusta 1337, tak samo w przypadku tych map z dopiskiem winter, z cs_wiocha na CS_wiocha_winter zablokować te mapy po mapach

Wracając do głównego tematu, proponuje dodanie większej ilości map, dodanie takich zwykłych starych map typu zwykły de_dust, cs_office, de_westwood_big, cs_militia, cs_assault_1337, zauważyłem że jak administracja włączy którąś z tych w sensie za pomocą amx_map taką z poza puli nadanej przez właściciela czy technika, to graczy odrazu przybywa, dzisiaj włączyliśmy cs_assault_1337 i z 5 graczy zrobiło się 12, poprostu proponuje dodanie  większej ilości map aby nie było ciągle tej monotonni tych samych, aby poprostu gra była ciekawsza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałem jeszcze dodać że do tej puli map doszło de_lidl i jestem za powrotem tych map do standardowych a nie do niestandardowych, które jest dostępne tylko dla administracji :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, IceShot napisał:

aim_crazyjump

Pod coda to tak średnio, zwłaszcza jak weźmiemy pod uwagę mechanizm botów, które nie ogarniają. 

Co do nowych map to oczywiście jestem za i na dniach rzucę propozycję kilku nowych. 

Ale należy mieć też na uwadze, że pomimo dodania nowych map te stare dalej będą grane bardzo często, bo gracze je lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystkie mapy spoko tylko bez tej  fy_pool_day bo to nie jest na cod'a ;] A co do tych winter  i nie winter to powiano być tak ze jak jedno to nie drugie, więc albo chwilowo usunąć zwykle a zostawić te same z dopiskiem winter albo odwrotnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Offnąłem wszystkie mapki świąteczne. W innym temacie już napisałem że wybiorę kilka, które będą zgodne z botami i wgram je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...