Skocz do zawartości
MiniHarD

2 PODANIE MINIHARD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:MiniHarD

Wiek:15

Doświadczenie w byciu adminem:mam dosyć dobre doświadczenie w byciu adminem 

Znajomość AMXX w skali (1-10):6/10 ale nadal sie uczę

Staż w CS-sie:5lat

Steam/Nonsteam:NonSteam

Dlaczego ty:Dużo spędzam czasu na serwerze,kupuje usługi serwera i gram też nocami.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3-5h dziennie ( w weekendy więcej)

Kontakt: GG:55350422 i forum 

 

Chciałem dodać coś od siebie.

Od poprzedniego podania mineło chyba 3 tygodnie i przez ten czas naprawdę starałęm się starałem na adma mogą to potwierdzić nawet OPIEKUN UBTEAM nawet mi powiedział żę wypowie się w tym pośćie.

 

GT:http://iv.pl/images/04810492949940187221.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam,że chcę piszę w moim poście ale Slayer ma zawsze do kogoś jakieś spiny ja nierozumiem czemu mnie nie lubisz chociaż ja ci też nie lubie bo jestes brzydko mówiąc "bez kultury".A za te nabijanie h na spec to chyba se coś ubzduraleś,ponieważ jak jestem na spec to wczesniej pisze u@  że ide na spec na 5minut ( z jakiegos powodu) nawet Galaxy jak był na serwie tak mu pisałem ale niewiem czy pamietał. A jak chcesz być admem to byś zrobił demko na mnie że od 3 niby tygodni nabijam h.

 

Wiec niewiem czym chcesz osiognąć takimi tekstami.A i jeszcze "nie widzisz mnie w grze"? to chyba jakieś kpiny jestem w grze codziennie.Niewiem naprawde o co ci chodzi

 

Jeszcze raz przepraszam że pisze w moim poście ale rozumiecie zdenerwowałem się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwole sobie zacytować Świruska>

 

 

 

Co ty to robisz? Kolejne podanie w okresie 7dni? h

Pisze jak byk " Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone, kolejne możesz składać po upływie 14dni od momentu odrzucenia przez Administrację. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum."

 

 

 

PS piszesz już 3 podanie w odstępach 6, 7 i 8 dni :) 2 tygodnie to jest 14dni :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam,że sie znów wtrącam ale niestety zaszło małe nieporozumienie.

 

1 podanie pisałem 31.08.2015 które zostało odrzucone.

 

13.09.2015 pisałem "TO NIE JEST PODANIE:}ZOBACZCIE SAMI" tam sie pytałem o rekrutacje.

 

15.09.2015 (dziś) pisze moje 2 podanie o adma.

 

Wiec sobie policz że 1 podanie to 31.09.2015 a tera pisze 2 podanie 15.09.2015,wiec chyba mineło więcej niż 2tygodnie...

 

Wiec zanim coś napiszesz to sie 2 razy zastanów...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu składasz podanie jak jasno i wyraźnie napisane jest Rekrutacja off. Do tego w poprzednim Twoim poście napisałem że sytuacja z rekrutacja rozstrzygnie się do 3 tygodni. Nie bądź taki nachalny bo przez to masz więcej głosów na Nie. Widzę że się starasz ale musisz przestrzegać zasad panujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:


Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...