Skocz do zawartości
Gość

 zaakceptowane hexx - podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: hexx (niegdyś znany jako bas1c)
Wiek: 31 rocznikowo
Doświadczenie (w byciu adminem): 9/10 - myślę że jestem bardzo doświadczonym adminem ze względu na to że posiadałem swoje sieci serwerów (własne dziecko GGame; wspólne: [nazwa sieci], [inna nazwa sieci] (pierwszy CODmod w PL), [kolejna nazwa sieci], swego czasu działałem też jako ub-team w [nazwa bardzo znanej sieci] a w 2012 moją pierwszą pracą online w życiu był support na Pukawce w zamian za wPLN :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): szczerze - 9 - kiedyś pewnie 10, ale przez kilka lat trochę szło zapomnieć, jednak to jak z jazdą na rowerze - nigdy nie zapomnisz tego do końca
Staż w CS-sie: pierwsza styczność w gimnazjum (2007rok), steam kupiłem w 2009 więc... wychodzi że 15 lat stażu :D
Steam / NonSteam: STEAM
Dlaczego Ty: przyda się w ekipie świeża krew, ponadto często gram po nockach gdzie pojawia się na serwerze jakiś aimbociarz i wszyscy mają pograne... 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: trudno powiedzieć - czasem przez miesiąc nie odpalam CS, a czasem w tydzień przegram 40h. Trudno mi precyzyjnie odpowiedzieć na to pytanie. Mając admina na pewno zwiększę swoją częstotliwość obecności na serwerze - przede wszystkim incognito na spect :)
Kontakt: discord italy1337, pw
Link do GameTracker'a: KLIK (kek, jestem top1 na serwerze)

 

Czekam na Wasze opinie, i pozdrawiam :)

hex.png

Edytowane przez hexx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj w nocy admin akurat by się przydał a nikogo nie było :(

Ach, pisałem jeszcze do aquaxa jakiś czas temu na discordzie ale bez odpowiedzi :P Szkoda bo serwerek ma fajny potencjał nawet patrząc przez pryzmat tego że napierdalamy w 25-letnią gierkę. Za czasów GGame miałem już OnlyDD2, ale idealnie skomponowane FFA a nie DM. Serwer był w peaku popularności top5 GT OnlyDD2 w Europie nocka bardzo często 31/32 do 3-4... Serwer prawie nigdy nie był pusty a samych VIP z rezerwą slota za 4,88zl/mc mieliśmy 165 osób.  :) Fajne czasy. Podsumowując egoistyczne wspominki, po prostu fajnie by było tu poadminować :P

Czekam na info!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pousuwaj te nazwy sieci z podania i postu, również mile widziane byłoby przegranie coś dzisiaj i jutro na serwerze.

Gt masz właściwie strasznie w kratkę - jutro po południu/wieczorem będzie decyzja, bo trochę podanko leży.

Zostawiam otwarty temat jedynie w możliwości zedytowania tego przez Ciebie, bądź w razie jakiejś jeszcze wypowiedzi tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj! Pytanie było o doświadczenie, więc je wymieniłem. W CV też piszesz że gdzieś pracowałeś, ale nie podajesz informacji gdzie? To tylko nazwy, i tak żadna już nie jest aktywna, więc nie reklamuję żadnych innych stron.

A co do pogrania, poleciałem 24h maratonu na serwerze, na razie na dzisiaj/jutro raczej wystarczy, poza tym muszę zająć się robotą po skończeniu w/w wyzwania :P  A w kratkę gram, fakt, muszę mieć chęci do grania a też żyćko nie ułatwia tego zbytnio.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jednakże odnosząc się do Twej wypowiedzi, pragnę napomnieć o obowiązującym regulaminie na forum.
Rozumiem jak najbardziej chęć opisania Twojego doświadczenia i tutaj żadnych złych emocji dalszych nikt nie posiada. Oczywiście pamiętaj, że żadna to praca - jedynie wolontariat :D 

Wyślij mi na pv Twoje STEAM_ID oraz w razie dalszych pytań zapraszam Ciebie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...