Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Odpada, lepiej iść do normalnie í wybrac, zobaczyć na zywo pomacac itp. Online to możesz kupić klasę premium na cod moda albo vipa na naszej sieci gdzie serdecznie Cię zapraszam. Pozdro

Napisano

Ja miałem obawy przed kupnem w necie, ale ostatecznie się zdecydowałem i się nie zawiodłem. Wybrałem pierścionek zaręczynowy u jubilera https://savicki.pl/ poza sklepem online posiada Savicki także sklepy stacjonarne, ja akurat nie miałem możliwości do żadnego pojechać, mam za daleko. 

Napisano

@xoija też brałem z Savickiego, maja bardzo fajny customer service i miło się z nimi dogaduje. Nonstop są jakieś kody rabatowe, najlepiej zagadać do nich czy jakiś mają. Pierścionki bardzo dobrze zrobione, ładne. Też brałem online i sprawdzałem w salonie:) korekta rozmiaru jest darmowa do kilku razy a raz w roku czyszczenie bez Savick Care+.

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Najaktywniejsi w tym temacie

Najaktywniejsi w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...