Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Lucky777
Godzina, data zdarzenia:19.02.2024 9 .40
Mapa:[ONLY DD2] ★ MULTI-HEAD ★ FREE VIP ★ PUBLIC 1s1k (de_dust2)
STEAM_ID / IP:STEAM_1:0:1511285961
Uzasadnienie:BRAK JAKICH KOLWIEK CHITÓW BAN OD SERWEROWEGO 

Steam_2024_02_19__07_13_04_718.mdmp Steam_2024_02_19__07_51_32_169.mdmp Steam_2024_02_19__08_33_45_375.mdmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wrzuc MultiHeadDemo_1.dem. MultiHeadDemo_2.dem. MultiHeadDemo_3.dem. do paczki rar i podeslij, pliki te znajdziesz w swoim folderze cstrike tam gdzie masz zainstalowana gre.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W historii użytkownika widzę odwołanie pierwsze wrzucone do kosza przez Ciebie @Adi - domyślam się, że dubel
Drugie odwołanie odrzuciłeś twierdząc, że już miał bana -> po czym w bansie widzę po kilku dniach, że gracza odbanowałeś, więc jak to rozumieć?

Trzecia sprawa jest taka, że rangę się chciało na kolejnym forum i nie wiem kto był taki bystry, że nie sprawdził mojego czyszczenia tego działu w ostatnich dniach, a ranga za  lenistwo i tak została nadana. Koledzy widzę dalej się bawią świetnie wspólnie -> to odnośnie kolegi z UBT, który rzekomo to sprawdza od kilku dni.

 

Co do tego tematu - Daje UB, bo demko jest cienkie jak barszcz, ogarnij swoje lagi to pomoże - a UnBanTeam jest dla mnie zagadką w dalszym ciągu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...