Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 24.02.2024 18:40-18:45
Nick gracza: AbraaKaDabra
Dowody: dowodywsprawienabijanianagrod.rar
Świadkowie: wszyscy obecni na serwerze
Uzasadnienie: Ja od kilkunastu dni obserwuje go, kiedy on jest na serwerze to ciągle siedzi na spectcie będąc adminem i łamie regulamin pkt 25 (3 czy 4 raz go łapie na gorącym uczynku, zresztą jak zobaczycie demko i inne dowody w tej sprawie to na pewno podejmiecie odpowiednie czynności w tej sprawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem jak to wygląda teraz, bo chwilowo nie gram na serwerze ale z 2 tygodnie temu, musiałem nawet pisać do @Adiżeby wszedł i wywalił Abrę z serwera, bo afczył po 3 i więcej map pod rząd.

Fakt faktem czasami zagra kilka rund i dopiero idzie na spect ale często mu się ta nieobecność przeciąga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie dajcie spokój, już dawno nie sprawdzamy rygorystycznie kto ile godzin spędza na serwerze, więc dla mnie ta skarga jest bezpodstawna.

Jeżeli zdarzyłaby się sytuacja, że ktoś z was siedzi na spect - aczkolwiek jest pełny serwer, wtedy dopiero wyrzućcie siebie z serwera.
 

Podsumowując - nie widzę żadnego problemu w tym by siedział nawet i 4 mapy, ale w chwili wolnego slota dla gracza. Wtedy jedynie macie reagować na osoby będące AFK.

edit: W tym wypadku również nagrody nie zostały nabite ze względu na krótki czas - co również jest abstrakcyjne, bo nie było to równoznaczne przewinienie z hipotetyczną nocką na spect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...