Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Twój nick podczas gry: dziekan skurwysyn
Godzina, data zdarzenia: około 21:30
Mapa: dd2
STEAM_ID / IP: w bansie
Uzasadnienie: Powód: Czitowanie, ban otrzymany z 2/3 minuty po wejściu na serwer, nie zdążyłem nawet jeszcze dobrze postrzelać, zrobiłem chyba z jednego fraga i umarłem z 5 razy. Kogoś chyba piecze wiadomo co, że ssy były czyste i wjebał mi bana po chwili gry. 

Proszę szanownego admina o rozpiskę z mapy, na której dał mi teraz bana, a nie poprzedniej, bo jak masz jakieś podejrzenia z poprzedniej mapy to możesz to zgłosić w odpowiednim dziale i tam coś podziałać, rozpisać, a obecnie ban został nadany niesłusznie i bezpodstawnie na tej mapie, o tej godzinie i proszę mi uzasadnić czemu właśnie na tej mapie i o tej godzinie po zagraniu 3 minuty go otrzymałem. Na przyszłość proszę nie nadużywać władzy admina i nie banować po 3 minutach gry, bez zejścia na specta, tylko dlatego, że ssy z poprzedniej mapy były czyste.

-admin banujący - hexx

Wycinek:


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : dziekan skurwysyn 
[AMXBans] Reason : ' Czitowanie ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' xxxxxxxxxxxx ' 
[AMXBans] Your IP : ' xxxxxxxx ' 
[AMXBans] =======================================

 

Pzdr. :goat:

Edytowane przez BasyUAndrzeja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Fakt, mój błąd. Nie widziałem że wstawiłeś ss na forum. Wrzuciłem bana za czitowanie od razu jak zobaczyłem Cie po raz kolejny na serwerze. Do UB

 

myslalem ze wbiles na aktywnym banie jak niektorzy:(

 

 

//obejrzalem demko hltv z 17:55~ , po prostu dobrze grasz i używasz słuchawek, gracze zgłaszali mi Ciebie na adminsay, tyle, nonsteam nigdy zbytnim legitem nie pachniał :peepoSip:

dziwnie te Twoje modele wyglądają na ss, chciałbym mimo wszystko zobaczyć twoje pov - zapodaj na hosting plik .dem z halflife/cstrike :) potraktuj wrzucenie tego demka jako komplement dla swoich skillsów :D

 

Edytowane przez hexx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
6 godzin temu, hexx napisał:

dziwnie te Twoje modele wyglądają na ss, chciałbym mimo wszystko zobaczyć twoje pov - zapodaj na hosting plik .dem z halflife/cstrike :) potraktuj wrzucenie tego demka jako komplement dla swoich skillsów :D

Tak jak pisałem wczoraj na czacie, nie wiem czego to wina, ale żadnego demka z serwera nie mam zapisanego w cstrike. Jakbym miał, to oczywiście bym wrzucił. Mam tylko parę demek z innych serwerów, też nie jest ich jakoś dużo, więc nie wiem, czy mi się nie zapisują, czy to przez serwer.

Sprawdzę jeszcze dzisiaj po południu po powrocie do domu czy się magicznie nie pojawiło, ale wczoraj od razu po dostaniu bana chciałem obejrzeć sobie demko/pova, lecz tego drugiego nie znalazłem, więc oglądałem demko 🤷🏿‍♂️

Edytowane przez BasyUAndrzeja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@hexx W takim razie upewniaj sie przed daniem bana, jezeli juz to powinien byc za aktywnego bana a nie za czitowanie skoro dowodow nie posiadasz

@BasyUAndrzeja Najprowopodobniej wina twojego cs'a ktory ma wbudowana modyfikacje na blokowanie komend serwerowych, albo usun blokade albo cs'a zeby uniknac problemow w przyszlosci.

UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...