Skocz do zawartości
pdpiotrek2

Problem z adminem o nicku NARO

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o usunięcie tego admina

1.Wykorzystuje swoją pozycje i możliwości komend AMXX zeby usuwać niewygodnych graczy (zwłaszcza tych co widzą że gra na wh, aim itd)

2. Wyłącza automatyczne balansowanie i podmienia innych tak, żeby ze swoimi koleżkami młucili przeciwną drużyne, zagarniajac cały EXP i uniemożliwiając rozgrywkę innym graczom

3.Mapy ustawia pod siebie ( tak żeby pajac nahapał się fragów)

Niech kolega Naro z resztą pedałów typu SebaVHS i Spółka Windykacyjna pedałują się nawzajem w dupe

Jeśli widzą to szanowni Admini Multi-Head.pl proszę o niezwłoczne usunięcie tego gracza lub bana permanentnego, nie da się w ich obecności dosłownie grać.

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia ;)

 

A tu wklejam LOG przykładowy (a były ich dziesiątki o podobnych równie wulgarnych treściach - czyt. powód bana)

 


[MultiHeadBans]-------------------------------------[MultiHeadBans]
||| You are banned
||| Nick: darek otwórz
||| IP: 85.221.156.44
||| SteamID: STEAM_0:0:515811886
||| By admin: Naro
||| Reason: Wkurwianie
||| Ban created: 18.04.2024 - 18:05:56
||| For length: 5 minutes
||| On: [COD 200] ★    MULTI-HEAD ★   RESET 23 GRUDZIEN ★                    1s1k (de_eldorado)
||| Time left: 5 minutes
||| Will expire: 18.04.2024 - 18:10:56
[MultiHeadBans]-------------------------------------[MultiHeadBans]
Kicked by Console: "You are banned. Check Your console."
Kicked :"You are banned. Check Your console."
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



[MultiHeadBans]-------------------------------------[MultiHeadBans]
||| You are banned
||| Nick: darek otwórz
||| IP: 85.221.156.44
||| SteamID: STEAM_0:0:515811886
||| By admin: Naro
||| Reason: Wyzywanie
||| Ban created: 18.04.2024 - 18:30:15
||| For length: 1 hour
||| On: [COD 200] ★    MULTI-HEAD ★   RESET 23 GRUDZIEN ★                    1s1k (de_westwood)
||| Time left: 1 hour
||| Will expire: 18.04.2024 - 19:30:15
[MultiHeadBans]-------------------------------------[MultiHeadBans]
Kicked :"You are banned. Check Your console."

 

 

Za to, że napisałem mu że nawet z cheatami nie daje mi rady, ale taka prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


30 minut temu, pdpiotrek2 napisał:

Proszę o usunięcie tego admina

1.Wykorzystuje swoją pozycje i możliwości komend AMXX zeby usuwać niewygodnych graczy (zwłaszcza tych co widzą że gra na wh, aim itd)

2. Wyłącza automatyczne balansowanie i podmienia innych tak, żeby ze swoimi koleżkami młucili przeciwną drużyne, zagarniajac cały EXP i uniemożliwiając rozgrywkę innym graczom

3.Mapy ustawia pod siebie ( tak żeby pajac nahapał się fragów)

Niech kolega Naro z resztą pedałów typu SebaVHS i Spółka Windykacyjna pedałują się nawzajem w dupe

Jeśli widzą to szanowni Admini Multi-Head.pl proszę o niezwłoczne usunięcie tego gracza lub bana permanentnego, nie da się w ich obecności dosłownie grać.

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia ;)

 

A tu wklejam LOG przykładowy (a były ich dziesiątki o podobnych równie wulgarnych treściach)

-------------------------

A więc dareczku...

1. Śmiesznie trochę. Tyle razy ci pisałem, że jak masz podejrzenia że gram odpalony to nagraj demko na mnie i wstaw w odpowiedni dział to odpowiednie osoby się tym zajmą.

2. Nic nie zmieniam a automatyczny balans przerzuca graczy czego Ty, nie umiesz zrozumieć.

3. Jakbym mapy ustawiał pod siebie to bym zmieniał mapy poprzez AMX a nie w czasie losowania na końcu mapy na które jest odpowiednia szansa procentowa XD

Otrzymujesz bany za swoje zachowanie w grze i kompletny brak kultury, co mogą poświadczyć inni admini, że z tym u ciebie bardzo słabo.

Odpowiednie osoby mogą sobie zobaczyć logi z czatu serwera jak się pięknie wypowiadasz.

 

 

Edytowane przez Narotir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Musialbym cala twoja gre nagrac zeby cokolwiek ci udowodnic, bo czasami wpadasz w ludzi na pelnej k*rwie, a czasami wiesz doslownie skad wyjda

2.Zmieniasz zmieniasz, nie raz widzialem po statystykach, a to wedlug nich chyba balans dziala? 5 graczy ktorzy maja mniej wiecej 5 killi 20 zgonow vs 20 killi i 1 zgon. AMXX Balans tak glupi nie jest ;)

3.Nie pieprz o szansach procentowych , bo u gory wypisujesz biala czcionka jako admin zmiana mapy? Zamiast klasycznego RockTheVote ;) I czesto tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, pdpiotrek2 napisał:

1.Musialbym cala twoja gre nagrac zeby cokolwiek ci udowodnic, bo czasami wpadasz w ludzi na pelnej k*rwie, a czasami wiesz doslownie skad wyjda

2.Zmieniasz zmieniasz, nie raz widzialem po statystykach, a to wedlug nich chyba balans dziala? 5 graczy ktorzy maja mniej wiecej 5 killi 20 zgonow vs 20 killi i 1 zgon. AMXX Balans tak glupi nie jest ;)

3.Nie pieprz o szansach procentowych , bo u gory wypisujesz biala czcionka jako admin zmiana mapy? Zamiast klasycznego RockTheVote ;) I czesto tak jest

1. Komedia... polecam ubrać słuchawki - dają naprawdę dużo informacji podczas gry czy patrzeć po mapie i radarze gdzie giną sojusznicy i pomyśleć gdzie może wyjść przeciwnik...

2. Tutaj niech się kto inny wypowie jak działa balans, ponieważ ja mam za mało informacji na ten temat. To też można łatwo sprawdzić przez logi czy zmieniam czy nie zmieniam.

3. To że od czasu do czasu robię vote czy "zmiana mapy?", nie znaczy że od razu ja zmieniam, bo jakbyś nie wiedział - większość graczy się musi na to zgodzić. Pomijam fakt, że jak już vote przejdzie to staram się zmieniać ją czy np Seba na mapy spoza puli RTV żeby można było zagrać coś nowego a nie ciągle to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To i ja się tutaj wtrące 

1. Balans działa na zasadzie że jeżeli w jednej drużynie jest 2 najlepszych na serwerze to jeden z nich zostanie zamieniony z najgorszym z drugiej drużyny 

2. Darek nie powiem kultury u ciebie trochę brakuje

3. Naro ma rację zrób temat zgłoś cheatera dodaj demko z hltv nie będziesz musiał nagrywać, wystarczy że obejrzysz i rozpiszesz

4. Jeżeli admin robi vote na zmianę mapy musi zrobić vote o to czy może zrobić tą zmianę potem czeka na propozycje map na u@ i wtedy robi głosowanie i wybiera wygraną mapę pod koniec rundy

5. Jeżeli admin zmieni mapę w momencie końca mapy (odliczanie do kolejnej) to wszystko będzie w logach

 

Naprawdę chłopaki o co wy się kłócicie Darek poto masz dział zgłoś cheatera tam masz opisane jak to zrobić, naro jeżeli jesteście we 2 na serwerze robisz vote czy możesz zmienić mapę to jak ty wybierzesz tak a drugi gracz nie to nie rób bo my jesteśmy dla graczy nie gracze dla nas i nie ma sensu zmieniać mapy bo tak mi się podoba bo w vote poszło po mojej myśli w głosowaniu 1v1

 

Edytowane przez Piesy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...