Skocz do zawartości
logiś

logiś

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie! :D

 

Zastanawia mnie, dlaczego nie ma momentu, jak mnie zabijasz :D

 

Chociaż nie. Nie zastanawia mnie to :D Ty mnie nie zabijasz :D A nie wrzucisz przecież, jak ja zabijam Ciebie :P

 

 

 

Graty Stary! Powodzenia przy następnych fragach i filmikach :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


0:01 - info od boga B+

 

0:03 - modelowo, wiedział że jest za skrzynią w BSie ale zaskoczył go koleś z podestu, poza tym wiedział że ten na bsie nie będzie w niego strzelał od razu więc zajął się tym z podestu B++

 

0:06 - 1/100 - widać szejka i przeskok B+

 

0:10 - celownik znowu nienaturalnie przeskakuje prosto na model B+

 

0:13 - czysto, B-

 

0:17 - hah odpuścił pierwszego typka za skrzynią bo wiedział że ma łatwiejszy cel obok B+

 

0:22 - wiedział że kurnik jest czysty więc od razu wychylił w stronę skrzyń :) fart albo info B+/-

 

0:26 - 0:30 - perfidne szejki i przeskoki celownika B+++

 

Później na długiej wychyla modelowo, zgarnia, freeze na romanie (pewnie konfigurował co nieco) i kolejny frag znikąd.

 

 

 

Do pieca ;)

 

 

 

Fajne wideo, trochę krótkie ale jak na pierwszy twór całkiem spoko :D Kiedy moje poskładasz? :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja rzucę trochę więcej :P

 

 

Sam nie jestem graczem z wysokiej półki, nie robię także przeglądówek i nie wrzucam. Nie chce też oceniać ale porównuje sobie :P

 

 

 

 

 

Uważam, że jakość gry misia logisia jest na tyle wysoka, że sam filmik to pokazuje - ogarnia mistrz.  Co do montażu to zaznaczył, że jest bez bajerów jednak to właśnie one według mnie robia smaczek... lekkkie zwolnienie, tu trzask prask krew, tam jakiś skanikkowy dead... albo pociągnięie dwóch z awki...  wątpie byś mistrzu na record wrzucał wszystko gdzie grywasz, więc i montaż masz ograniczony jednak troche bajerów dodasz i myślę, że za jakiś czas będę mógł to dzieciakom pokazywać z kim na serwach grałem ;d 

 

 

łapka w górę za filmik ale wierzę w ambicję i oczekuje dalszej pracy ;d!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...