Skocz do zawartości
Ganja Mafia1992

Wywiad z Mała.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Dziś moim drugim gościem w wywiadzie, jest

Mała.

 

 

Zapraszam do czytania.

 

 

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Witaj. Przedstaw nam sie, jak masz na imię, skąd jesteś i ile masz lat?

[/align]

 

[align=center]

 Cześć. Mam na imię Anna, mam 22 lata, mieszkam w Pile (niedaleko Poznania)

 

Prowadzę normalne życie, jak pewnie każdy inny użytkownik MH i niczym specjalnych chyba się nie wyróżniam.

 

 

Opowiedz nam coś o swojej miejscowości, w jakie ciekawe miejsca byś nas zabrała?

[/align]

 

[align=center]

 Piła to przepiękne miasto, pełne ciekawych miejsc. Jeśli miałabym polecić jakieś konkretne, to wybrałabym Park na Wyspie.

 

Jest urokliwy, romantyczny i niepowtarzalny!

 

W następnej kolejności na imprezę do Clubu Seven, gdzie życie budzi się nocą i można się pożądnie wybawić po ciężkim tygodniu w pracy.

 

Według mnie perełką Piły jest: jezioro Płotki - leży na wschodnich obrzeżach Piły, ok. 3 km drogi od miasta.

 

Jezioro otoczone jest lasami, ma też dużą piaszczystą plażę, z boiskami do siatkówki i strzeżone kąpieliska z nowymi pomostami także zapraszam gorąco.

 

 

 

 Jakim dzieckiem byłaś w dzieciństwie?

[/align]

 

[align=center]

 W dzieciństwie byłam zawsze mała złośliwą Anką, która wolała bawić się z łobuzami niż dziewczynkami.

 

Nienawidziłam, kiedy ktoś wchodził mi w środek zabawy.

 

Myślę, że zostało mi to do dnia dzisiejszego - może to i dobrze, bo świetnie dogaduję się z facetami, ale za to unikam kontaktów z kobietami.

 

Ważne, że mój facet to akceptuje i nie robi mi z tego powodu wyrzutów, czy scen zazdrości.

 

 

Twoje najbardziej pechowe zdarzenie?

[/align]

 

[align=center]

 

 Kiedy w czwartej klasie podstawówki kopałam takiego jednego chłopaka po piszczelach w szatni, bo mi nie chciał dać gumy do żucia.

 

A potem, w trzeciej gimnazjum, kiedy zaczęłam się z nim umawiać i sobie przypomniałam o tym incydencie.

 

Modliłam się, żeby nie skojarzył mnie wtedy i tak się stało. Na dokładkę, kiedy już ze sobą skończyliśmy i do mnie napisał, chciałam wysłać naszą rozmowę mojej przyjaciółce i przez pomyłkę wysłałam to do niego, wraz z moim komentarzem.. Nie było już tak słodko.

 

 

 

Jak spędzasz czas wolny?

[/align]

 

[align=center]

 W wolnym czasie chodzę na mecze piłki nożnej pokibicować kolegom, to jest to co najbardziej mnie kręci.

 

Z zagranicznych klubów piłkarskich kibicuję Barcelonie i Niemcom, a w Polsce Lechowi Poznań.

 

Lubię również pograć na serwerze z osobami z którymi można miło spędzić czas.

 

Nie potrafię długo usiedzieć w miejscu, to nie mój styl życia.

 

Potrzebuję miejsc, przygód, ludzi i przeżyć, dlatego też dosłownie chwytam każdą wolną chwilę, by móc zobaczyć coś nowego albo nawet coś starego.

 

Oczywiście są takie chwilę, kiedy nic mi się nie chce, zamykam się w domu i nie ma mnie dla nikogo, ale na szczęście te chwilę zdarzają się rzadko

 

Obecnie od rana do wieczora spędzam czas tylko i wyłącznie tam, a gdy wracam jedyne na co mam ochotę to wanne, łózko, gorącą herbatę i film.

 

 

 

 Znalazłaś już swojego wybranka, a może szukasz?

[/align]

 

[align=center]

Tak znalazłam. Mam 31letniego narzeczonego z dzieckiem. Ciesze się bardzo, że go spotkałam na swojej drodze i to własnie dzięki niemu jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, bo żadna osoba w moim życiu nie dała mi nigdy tyle miłości co on.

 

 

 

Masz jakieś najskrytsze marzenie, które chciałabyś spełnić, a może już spełniło?

[/align]

 

[align=center]

Marzenie nie powinno być proste i łatwe do spełnienia, dlatego staram się nie mieszać go z życzeniem także absolutnie największym, to stworzenie prawdziwej kochającej rodziny z gromadką dzieci w domu i wielkim ogrodem.

 

 

 

Życzę Tobie powodzenia, żeby się spełniło. Nasi czytelnicy chcieliby się dowiedzieć jaka jesteś. Zdradzisz nam swój charakter?

[/align]

 

[align=center]

 Charakter mam trudny pewnie z tego powodu, że miałam ciężkie dzieciństwo i zbyt szybko musiałam dorosnąć do pewnych spraw.

 

Jestem sympatyczną wygadaną osobą, szczerą, silną osobowością, staram się kierować obiektywizmem nigdy faworyzacją.

 

Zazwyczaj jestem kulturalna chyba, że ktoś mnie konkretnie sprowokuje.

 

Bardzo szybko zaprzyjaźniam się z ludźmi.

 

Zawsze pomocna i cierpliwa, nigdy nie odmówię.

 

Określam siebie jako osobę, która ma wyjątkowy nos do ludzi i to sprawdza się w moim życiu prywatnym jak i świecie wirtualnym.

 

W bardzo krótkim czasie potrafię przejrzeć osobę, czy rzeczywiście ma dobre intencje.

 

W każdym razie akceptuje siebie ze swoimi wadami.

 

 

 

 Powiedz jesteś jedynaczką, czy posiadasz jakieś rodzeństwo?

[/align]

 

[align=center]

Nie jestem jedynaczką, ale bardzo się ciesze, że mam 9letnią siostrę o imieniu Karolina.

 

 

 

 

 Chciałbym Cię zapytać, jakie gatunki muzyki słuchasz i polecasz?

[/align]

 

[align=center]

 Myślę, że tutaj niektórych osób nie zaskoczę moje serce oddane jest tylko jednemu gatunkowi muzycznemu czyli Disco Polo.

 

 

Piękni i Młodzi - Ona jest taka cudowna

 

 

 

W czasie, gdy miałam jeszcze "naście" słuchałam od electro/house po rap/hip-hop.

 

Słucham to co naprawdę fajnie brzmi, a nie smęty które dołują.

 

 

 

 Zdradzisz nam, jakie gatunki filmów lubisz oglądać?

[/align]

 

[align=center]

 

 To zależy od humoru i z kim oglądam dany film.

 

Horrory to co lubię najbardziej, komedie, filmy sensacyjne ("Szybcy i Wściekli").

 

Nie pogardzę też gatunkiem fantasy z filmem przygodowym ("Hobbit", "Harry Potter").

 

Jedyną perełką z gatunku "romantycznych" jest film z udziałem Cameron Diaz - "Holiday".

 

Nie cierpię thrillerów i westernów.

 

 

 

 Chcę ci zadać jeszcze kilka krótkich pytań, by wejść już na temat sieci Multi-Head.     

 

Jakich lubisz facetów?

[/align]

 

[align=center]

Najseksowniejszym organem faceta jest mózg, więc inteligentnych i z poczuciem humoru.

 

Musi mieć wartości, szanować drugiego człowieka, na pewno opiekuńczy do tego powinien być zdecydowany, pewny siebie i mieć konkretny cel, do którego dąży.

 

To nie może być gość, który przewala się z jednego boku na drugi i żyje z dnia na dzień - praca, dom, żarcie, telewizja, komputer, spanie.

 

I w kółko… bez pasji, marzeń. Ach, ważne żeby lubił sport.

 

 

Czego nienawidzisz?

[/align]

 

[align=center]

Zazdrości, histeryzowania, fałszywych ludzi, przemocy, bałaganu, pesymistów, użalania się nad sobą, polityków, bezsenności.

 

Czasami po prostu ludzkiej głupoty i cwaniactwa.

 

 

 Danie, które najbardziej uwielbiasz?

[/align]

 

[align=center]

 Moim popisowym i ulubionym daniem jest Lasagne (czyt. Lazania)

 

 Lubię kuchnie włoską - pizza, spaghetthi i inne makarony.

 

 

 

 Wakacje Twoich marzeń?

[/align]

 

[align=center]

 

 Na wakacje moich marzeń pojechałabym w cichy, piękny zakątek, z dala od zgiełku i tłumów.

 

Najchętniej na bezludną wyspę, sama, bez nikogo.

 

Spałabym do oporu, nie musiałabym nigdzie się spieszyć.

 

Byłyby palmy, piękna widoki, byłoby ciepło, sucho, piasek, bez śmieci, oczywiście byłoby to w górach nad ciepłym oceanem, jedzenie samo spadałoby z drzew, ale dobra kawa też by była.

 

A tak na serio - Hiszpania to miejsce, które znajdują się na mojej liście marzeń.

 

Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować to za rok, dwa.

 

 

 Czas przejść już do tych trudniejszych pytań.

 

    Powiedz nam, jak zaczęła się twoja przygoda z Counter Strike 1.6

?

[/align]

 

[align=center]

 

 Pewnego dnia poszukiwałam gier strategicznych/strzelanek.

 

Podpytałam na jednym z forum "Jakie gry polecają na zabicie czasu" i tak z wielu wymienionych - kilkakrotnie pojawił się Counter Strike 1.6.

 

Postanowiłam sprawdzić, czy rzeczywiście warto w nią zagrać. Okazało się, że warto!

 

W Counter Strike zaczęłam grać w wieku 14 lat - na serwerach BF2.

 

Kilkanaście znajomości z tamtego czasu udało się utrzymać, niestety przestali już grać i posiadają własne rodziny.

 

Kontaktujemy się od czasu do czasu i umawiamy na pijackie libacje.

 

Jestem osobą która łatwo i mocno się angażuje w rzeczy, które lubi, więc nigdy nie odważyłam się na spróbowanie żadnej innej gry, niż Counter-Strike.

 

 

 Powiesz nam, skąd pomysł na taki nick?

[/align]

 

[align=center]

 Mała - bo 163/4 cm to żadne osiągnięcie.

[/align]

 

[align=center]

 Jak trafiłaś na sieć Multi-Head?

[/align]

 

[align=center]

W 2013r. grałam kilka razy na DD2#1 wybierając na chybił trafił ten serwer.

 

Ponad rok później.. całkiem przypadkiem, dołączyłam do gry za kolegą "faN4t1ck'" który jeszcze jakiś czas temu katował graczy na DD2#2 i tak zostałam do dziś z Wami.

 

 

 Nynek moderatorem. Powiedz nam, jaka była twoja reakcja na złożone podanie na moderatora?

[/align]

 

[align=center]

Faktycznie byłam bardzo zdziwiona, ponieważ przez pewien okres czasu uważałam go za chłopaka, który wchodzi na serwer tylko i wyłącznie pograć dla zabawy a nie kogoś, kto zacznie angażować się w sieć.

 

 

 Masz już jakieś plany, by powrócić jako admin DD2#2, a może chcesz coś innego osiągnąć?

[/align]

 

[align=center]

 Osiągnąć, to raczej nie chcę tutaj nic i tak już wystarczająco dużo czasu straciłam na jednej z sieci, gdzie zajmowałam się wywiadami.

 

Moje motto od tamtego czasu na ten temat brzmi "Im wiecej dajesz tym mnie otrzymujesz"

 

Ten cały wyścig szczurów w świecie wirtualnym za czymś co tak naprawdę nie ma sensu w życiu realnym - nie jest mi w zupełności potrzebny.

 

Liczy się tylko zabawa, przemile spędzenie czasu z ludźmi pozytywnymi i dystans do tego całego bajzlu który jest na sieciach.

 

Nie potrzebuję być kimś ważnym na forum, wystarczy mi to co mam.

 

 

 

 

 

 Masz jakąś zaufaną osobę na sieci, która jest w stanie Ci pomóc? Ewentualnie wzór do naśladowania?

[/align]

 

[align=center]

 Tak. Jest taka jedna osóbka na sieci (pewnie się domyśli, że to o nim mowa) która z chęcią zawsze mi pomoże.

 

Darze również sympatią kilka osób z serwera z którymi mogę porozmawiać na rożne tematy i mogę im zaufać.

 

Jestem osobą niezależną. Staram się każdy problem rozwiązywać sama niż być do końca życia niezaradną kobietę i skazaną na pomoc faceta, więc daję radę.

 

Z wzorem do naśladowania, to trudno mi powiedzieć chyba More' 7 bądź 555 dni.

 

 

 

 

 Chce zadać tobie pytanie, które może cię trochę zaskoczyć.

 

To pytanie zadaje często w wywiadach, więc nie przestrasz się.

 

Aquax proponuje Tobie posadę administratora sieci, powiedz jakie miałabyś plany dotyczące forum lub serwerów?

[/align]

 

[align=center]

Jeśli pozwolisz, to wyrażę swoje zdanie na temat tego co mi się nie podoba.

 

Uważam, że bezsensowny jest system 'reputacji' większość użytkowników, ma je i tak po prostu za nic.

 

Nie lubię ponurych kolorów, więc poprawiłabym kolorystykę.

 

Po za tym, nie mam zastrzeżeń.

 

Myślę, że sieć jest bardzo dobrze prowadzona, a od zmian są moderatorzy, którzy wspólnie podejmują takie decyzje z wyższymi.

 

.Najbardziej pozytywny wizerunek tej sieci buduje fakt, że jest tutaj dobra atmosfera i serwery praktycznie cały czas pełne.

 

Zapomniałam podkreślić, że przyjęłabym tej posady od Aquaxa, ponieważ nie miałabym na to czasu.

 

 

 

 Powiedz nam jakie zrobiło dla ciebie wrażenie sieć po reaktywacji forum?

[/align]

 

[align=center]

Bardzo duże ponieważ, gdy wróciłam na sieć nie miałam pojęcia co się stało z moim kontem.

 

Przez moment przeszła mi myśl, że ktoś dokonał włamu na moje konto, ale wszystko zostało mi wyjaśnione.

 

Ogólnie wszystko na duży plus.

 

 

 

 

 Powiedz nam jaki był powód twojego odejścia z funkcji admina? Pełniłaś przecież tą funkcję bardzo dobrze.

[/align]

 

[align=center]

 Głównym powodem było życie prywatne zresztą do dzisiaj tak jest.

 

Po prostu czasami trzeba przerwać zabawe i zacząć układać sobie życie, ale z czasem gdy wszystko się unormuje będę tutaj częstszym bywalcem

 

"Pełniłaś przecież tą funkcję bardzo dobrze" - Tego bym się nie spodziewała, ale miło mi usłyszeć taką pochwałę.

 

Choć zanim nie przyznano mi tej funkcji niektóre osoby twierdziły, że przecież "nie dam rady" i "nie zasługuję" na te stanowisko, ale jak to mówią "ludzie oceniają książke po okładce" w tym przypadku również tak było.

 

Kolesiostwo na wysokim poziomie zagórowało, ale na szczęście są jeszcze osoby, które potrafią być obiektywne i chwała im za to.

 

 

 

Wrócisz do nas jeszcze w roli admina?

[/align]

 

[align=center]

 Jeśli znajdę wystarczająco dużo czasu wolnego, to czemu nie.

 

Mam nadzieję, że któryś z opiekunów serwera przyjmie mnie jeszcze w roli admina.

 

 

 Co sądzisz o konflikatach na sieci?

[/align]

 

[align=center]

 Nie zawsze jest kolorowo, są konflikty i tego nie da się ominąć.

 

Myślę, że co niektórzy zachowują się po prostu jak takie niedowartościowane dzieci, które pragną się dowartościować szpanując rangą.. Irytują mnie tacy ludzie.

 

Jeśli ktoś jest inteligentny, to umie z każdej strony porażki wyciągnąć wnioski na przyszłość, a u niektórych pewne schematy się powtarzają, niestety.

 

Mogę dać jedynie radę osobom, które są konfliktowe - zróbcie lepiej coś co będzie mądre, zostawi jakiś pozytywny ślad po Was poza kwasem i zażenowaniem.

 

Kieruję się tym, że nie jest ważne kto ma rację, lecz jaka jest racja

 

 

 

 

 Brakuje na sieci Ci jakiegoś serwera, a może jednak starczy?

[/align]

 

[align=center]

Jest i tak wystarczająco dużo serwerów.

 

 

Masz jakiegoś suchara dla czytelników?

[/align]

 

[align=center]

 Co pije Piotr Żyła? - Heheheherbate.

 

 

 Czas, który jest dla Ciebie. Możesz teraz kogoś pozdrowić.

[/align]

 

[align=center]

 Nie chcę wymieniać tutaj pojedynczo, ponieważ mogłabym kogoś pominąć.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i maniaków Counter Strike 1.6.

 

 

 Dzięki wielkie za wywiad.

[/align]

 

[align=center]

 Dziękuję za Twój poświęcony mi czas.

 

Na pewno każdy z czytających wywiady dowiedział się teraz wielu istotnych rzeczy na mój temat.

 

 Mam nadzieję, że nie zanudziłam nikogo plecieniem o niczym.

 

 

 [/align]

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo ciekawy wywiadzik, mała widzę bardzo rozmówna dzięki czemu przyjemnie się czytało:)

 

 

 

Tylko jedna rada dla Kaliego - zwracaj większą uwagę na odpowiedzi osoby z którą przeprowadzasz wywiad.

 

Mniej więcej chodzi mi o pytanie czy znalazła wybranka, jak już wyżej wspomniała o swoim facecie. 

 

 

 

Plusik się należy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...