Skocz do zawartości
michcio.

Skarga Mamrot [bugowanie statystyk]

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): od kiedy tutaj gra.. aktualnie przyłapany około godziny 10

Nick admina/gracza, który zawinił: AdHD | Mamrot

Dowodyhttp://www91.zippyshare.com/v/jNS4ffJD/file.html+ biega jak ...

Świadkowie: Wszyscy admini serwera cod 400lv, + poinformowana opiekunka serwera na samym początku.

Uzasadnienie: Gracz posiadając lv 200 (z kawałkiem) posiada maxymalną ilość punktów rozdanych w kondycję/hp/inteligencję. Robi on to w ten sposób.

 

 

 

Przed końcem rundy rozdaje statystyki w hp/kondycję a następnie na początku resetuje i dodaje w inteligencję. 

 

 

 

chciałbym abyście uzasadnili to że na jego lv maxymalną ilość punktów do rozdania wynosi 400 +/- a rozdane ma 600 +/- co jest nie możliwe bez zbugowania tych statystyk.

 

 

 

Ktoś powie że nie da się tego udowodnić, jeżeli się chce to można :)

 

Można sprawdzić na demku że takie sytuacje jak są na screnach były. Wystarczy patrzyć na demo z mojej perspektywy. i mamrota po tym jak mnie zabił i okaże się że screeny pokrywają się z demkiem /gdyby hltv działało. ale kto nie wierzy można wejść na serwer gdy on gra i się przekonać..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To co on robi to jest szczyt chamstwa!

 

Jak dla mnie takie coś powinno banować się na tydzien a jak bedzie robil to dalej to PERMAMET.

 

Dziekuję dobranoc.

 

 

 

/edit

 

Groziłem mu permem ale on na to że ma to w dup*e i ze gadała z Anią i tak może robić.Szkoda że nie zrobilem screna ;c

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgodzę się z Vandalem. Gracz w ogóle nie słucha, ciągle kładzie miny w niedozwolone miejsca, gdzie już dostał parę banów za to. Na dodatek jest kłótliwy przez mikro i cały czas buguje te statystyki mimo próśb i banów. Chciałam porozmawiać z Anią, ale nie było jej w danym momencie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A i owszem, gracz nie stosuje się do regulaminu, dostał kilka jak nie kilkanaście banów z powodu źle postawionych min i dalej się do regulaminu nie stosuje. Co do budowania statystyk również mi się wydaje, że jest winny, na ma dość mały lvl a z min zadaje max, zadupca jak popier***** i do tego ma Full hp.. Oczywiście mówiąc mu na serwerze, że jest to bug serwera i dostaje się za to perma nie poskutkowało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś to ty bugowałeś staty, a odkąd pewna osoba Cię ostrzegła już tego nie robisz :) bo Ci się nie opłaca na tym lvlu. Znam Cię od dawna i myślałem że masz honor przyznać się do tego ale ty wolisz udawać że nic się nie stało ... jednak się pomyliłem co do Ciebie.

 

 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

Skoro Admini serwera, oraz gracze mówią że ty bugowałeś staty to chyba nie może być puste gadanie prawda? coś musi być na rzeczy ... Ania też była świadkiem jak on bugował tylko że nie potrafiła tego udowodnić i dlatego go nie zbanowała za pierwszym razem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To co on robi to jest szczyt chamstwa!

 

Jak dla mnie takie coś powinno banować się na tydzien a jak bedzie robil to dalej to PERMAMET.

 

Dziekuję dobranoc.

 

 

 

/edit

 

Groziłem mu permem ale on na to że ma to w dup*e i ze gadała z Anią i tak może robić.Szkoda że nie zrobilem screna ;c

 

 

 

 

Kłamstwo, nikt się Ani o to nie pytał więc jeśli sam wiesz że bugował to było dać warna, flagi adminowskie masz jak każdy inny, obsługiwać chyba też potrafisz. 

 

 

 

 

Gracz ma aktywny ban z powodem wstawienia SS.

 

Podrzucę temat Opiekunce.

 

 

 

 

Żadnego aktywnego nie widać, to jest ban na jakiegoś NS pod tym samym nickiem, rutyna. 

 

 

 

 

 

 

Zgodzę się z Vandalem. Gracz w ogóle nie słucha, ciągle kładzie miny w niedozwolone miejsca, gdzie już dostał parę banów za to. Na dodatek jest kłótliwy przez mikro i cały czas buguje te statystyki mimo próśb i banów. Chciałam porozmawiać z Anią, ale nie było jej w danym momencie ;)

 

 

 

 

Tutaj to samo co z Vandalem, każdy flagi adminowskie ma i nie widzę potrzeby aby gracz był traktowany inaczej w przypadku kilkunastu banów, walnąć na dzień lub tydzień i się uspokoi. 

 

 

 

 

A i owszem, gracz nie stosuje się do regulaminu, dostał kilka jak nie kilkanaście banów z powodu źle postawionych min i dalej się do regulaminu nie stosuje. Co do budowania statystyk również mi się wydaje, że jest winny, na ma dość mały lvl a z min zadaje max, zadupca jak popier***** i do tego ma Full hp.. Oczywiście mówiąc mu na serwerze, że jest to bug serwera i dostaje się za to perma nie poskutkowało..

 

 

 

 

To samo co w przypadku reszty, każdy bana dodać może, jeden lepiej drugi gorzej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Temat uważam za dość delikatny. Dowody są Wam obce, jedyne dowody jakie możecie mi podesłać to otrzymywane obrażenia od Mamrota. Demek kilka pobiorę i jeśli coś będzie kolidowało to na konto wpadnie ban permanentny który nie podlega odwołaniu, nie będziemy się szczypać bądź pieścić w temacikach. Za dużo już takich powstało, pogrzebie jeszcze w FTP i jeśli zobaczę najmniejszy ślad kombinowania bądź bugowania to również dodam perma od którego odwołać już się nie da. Admini jeśli widzicie osobę, która dostała 10 banów za miny i dalej nie dociera to macie pozwolenie aby dodać bana na dzień, z kulturą jest podobnie. Już parę osób z sieci poleciało za regularne bany z tym samym powodem. Pozdrawiam i czekam na sensowne demka bądź ss. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...