Skocz do zawartości
ja sie tak nie bawie

Soczesław powraca

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SoczeQ

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem): byłem adminem na kilku serwerach, pewien czas prowadziłem własny serwer

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5-7

Staż w CS-sie: od 8-go roku życia mam kontakt z CSem

Steam / NonSteam: Steam aczkolwiek jestem w trakcie zmiany komputera i moge się pokazywać jako NS

Dlaczego Ty: Bardzo ciężko spotkać teraz admina na codzie 200. często jest łamany na serwerze nagminnie regulamin od pierdół(bany do 30min.) do bezkarnego cheatowania pod nieobecność adminów.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: staram się w tyg. być między 22-24, w weekendy czasem 1-2 h za dnia czasem i 12 dobije dziennie

Kontakt: Steam - HeHe, zainteresowanym moge podać nr. tel

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/SoczeQ/80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Neutral:

 

-1 raz widze cię na forum

 

-ale jak masz tyle postów to chyba godzinki na forum masz :)

 

-Tylko jakim cudem masz tylko 2h ? 

 

 

Takim cudem że, jesteś od niedawna tu wiec go nie znasz. A 2h na forum, ponieważ forum było naprawiane ,i  czas spędzony na nim nie może być ponownie przywrócony. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze jest masa nowych graczy, którzy nawet Cię nie znają i myślę, że taki argument, bo kiedyś tu grał i bla bla bla jak u kolegi wyżej to kaleka.

 

Osobiscie jestem na nie, pograj troche i złóż ponownie. 

 

Myślę, że wielką żenadą byłoby dodanie admina w tej sytuacji (osobiscie nic nie do Ciebie nie mam, nie znam cie nawet), każdy musiał te godzinki nadrobić. A poza tym ile dni temu wróciłeś? tydzien temu? 2 tygodnie? nienie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam Cię już trochę czasu 

 

Aktywność na serwerze również jest

 

Steam posiadasz

 

Zgłaszasz na u@ jak i często na SB 

 

 

 

Jedynym minusem to jest to ze dużo osób Cię w ogóle nie zna lub nie kojarzy. 

 

 

 

Jestem za okresem próbnym. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę że na razie nie, ponieważ jest masa nowych ludzi na serwie i którzy Cię nie znają i będzie płacz jak dostaniesz adma bo przy tych ludziach co teraz grają to jestes nowy ;DD pograj chwile i spróbuj ponownie :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na wielkie NIE. SoczeQ stale łamie regulamin, miny stawia pod schodami, w niskich przejściach, w drzwiach prowadzących do BSa (na westwood), wszędzie gdzie mu się podoba. Upominany, ma to w nosie. Jak ktoś kto po 1. nie zna regulaminu, a po 2. perfidnie go łamie może składać podanie o admina?

 

 

 

Tutaj dowody: http://multi-head.pl/index.php?/topic/71126-miny/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...