Skocz do zawartości
happy

problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak widzę problemy po 1 dniu na serwie cs go są to :

 

 

 

1.VIP - powinien działać najlepeij od 3 rundy bo po 1 smak trafi masz vipa wieksząśc nie ma i nagle w 1 rundzie awp ma czy ak 

 

 

 

2.admin_say- chodzi o banowanie i napis , lepiej było aby nie wyswietlalo nicku admina jak jest na innych serwerach .

 

 

 

3.amxbans - powinien raczej dodać ten drugi też na forum aby gracz czy ktokolwiek mogl wejsc i wiedzial o nim a nie jest tylko jeden .

 

 

 

 

 

4.SSy - dla mnie ssy powinny być w wersji .tga a nie .bmp - .bmp latwo przerobic po 1 po drugie jezeli juz nie da rady maja zostac to moze poradnik zrobic czy cos a nie gracz wstawia ssy z cs go a my dajemy poradnik co dla niego jest zbedny pokazuje jak znalesc ssy w innej wersji .

 

 

 

 

 

tyle ode mnie czekam najlepiej na opinie kogos wyzej co moze zmienic , bo nie wiem kto jest opiekunem cokolwiek serwer fajny ale ma wady . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ss'y w formacie TGA zostały dodane na wszystkich modach cs:Go (tzn. cs:go#1 cs:go#2, oraz cs:go only awp). Do adminów tych serwerów od teraz ss'y macie na 1 stronie amxmodmenu pod numerem 7.

 

 

 

 

 

Dodam tylko, że przy wykonywaniu ss'ów dalej robi się jeden dodatkowy (czyli 6), który NIE BĘDZIE wymagany przy wstawianiu na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

1. Musial bym wylaczyc rozgrzewke, zeby to dzialalo.

 

3. Będziemy go przerzucać.

 

 

 

 

To wyłącz tą rozgrzewke, jak Ty biegasz z usp a typek z AK to troche nie fer, co nie?

 

Rozumiem, zapłacił, pomógł serwerowi ale żeby przywileje już w 1 rundzie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...