Skocz do zawartości
pieta92

ODWOLANIE OD BANA <zeroskilla>PIETA by TVN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:PIETA by TVN

 

Godzina, data zdarzenia:05.09.2015       22:27

 

Mapa: de_inferno

 

STEAM_ID / IP: 85.237.178.208.

 

Uzasadnienie: Admin mi daje bana za co za to ze upominam go ze moja koncowka nicka PIETA nie pisze sie przez "ę"

 

 

 

Pieta

 

NIE Pięta

 

 

 

Admin sunn nie potrafi przeczytac nicku ?

 

 

 

Niech sobie w google wpisze Pieta i niech zobaczy co to znaczy...  to ze nazwalem go "czlowieczkiem" to znaczy ze go obrazilem ? 

 

 

 

2 razy go upominalem on nadal mowil Pięta 

 

 

 

najpierw dostalem kicka wszedlem na serwer i mowilem ze jestem Pieta  

 

 

 

I za to ban na Dzien ?

 

 

 

 W logach wszystko bedzie 

 

 

 

Wnoiskuje  o  UB

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uzasadnienie: Admin mi daje bana za co za to ze upominam go ze moja koncowka nicka PIETA nie pisze sie przez "ę"

 

 

 

Pieta

 

NIE Pięta

 

 

 

Admin sunn nie potrafi przeczytac nicku ?

 

 

 

Niech sobie w google wpisze Pieta i niech zobaczy co to znaczy...  to ze nazwalem go "czlowieczkiem" to znaczy ze go obrazilem ? 

 

 

 

2 razy go upominalem on nadal mowil Pięta 

 

 

 

najpierw dostalem kicka wszedlem na serwer i mowilem ze jestem Pieta  

 

 

 

 

 

Przecież ban w ogóle tego nie dotyczy. Po raz kolejny dostałeś bana za niewyparzony język. 

 

Co do kicka - nie ja Ci go dałem, więc na jego temat się nie wypowiadam.

 

 

 

 

 

I za to ban na Dzien ?

 

 

 

 W logach wszystko bedzie 

 

 

 

Wnoiskuje  o  UB

 

 

 

Za co? Za kolejne, niereformowalne, wyzwiska przez mikro (powodzenia w szukaniu w logach). Widzę, że nawet edytowałeś swój post (usunąłeś wzmiankę o wyzywaniu od "człowieczka". Nie, nie za ten tekst otrzymałeś bana) ;)

 

 

 

Otóż, Panie PIETA, jak chcesz sobie wyzywać to znajdź sobie inne miejsce do tego. Dobrze wiesz, że tego nie tolerujemy. Mimo to, nadal sam słyszę co wygadujesz, mało tego, na steamie zbieram skargi na Twoje mikro (jeśli nie chodzi o wyzwiska to o to, że zagłuszasz cały serwer swoim śmiechem i rozmowami sam ze sobą). 

 

Nieraz już musiałem prosić S@, Moderatorów o to aby przedłużyli Ci bana za to, że po banie za kulturę dawałeś kolejny upust swojego niewyparzonego języka. 

 

Proszę:

 

 

 

 

 

Trochę tego już nazbierałeś i widzę, że nie masz zamiaru przestać kolekcjonować. Nieraz Cię upominałem, nic sobie z tego nie robiłeś, ba, otwarcie sobie z tego czasem jaja robiłeś i próbowałeś prowokować. Niestety, jestem za stary na takie marne sztuczki i nie daje się ponieść emocjom żeby klepać bany bo ktoś się chce "pobawić". I tak się powinieneś cieszyć, że dostałeś tylko 1 dzień bo z racji Twojej bogatej historii banów za kulturę i język, powinieneś otrzymać co najmniej 1-2 tygodnie bana na obowiązkową lekcję kultury i władania nad emocjami.

 

 

 

Poza tym, jak już wcześniej wspomniałem, gracze są nawet "zmuszani" do szukania mnie przez forum aby Cię ogarnąć.

 

(zasłoniłem nick i avatar gracza żeby nie było, ale jeśli Administracja sobie zażyczy to wrzucę wersję nieocenzurowaną na PW).

 

KA2glHd.png

 

 

Gdyby ktoś miał wątpliwości to "dźwięk" niech zastąpi "dziwek". 

 

 

 

Może sprawy by nie było gdyby nie to, że kpisz sobie z upomnień, prowokujesz, podważasz słuszne decyzje adminów (jakoś żadna z nich nie znalazła się na forum w postaci skargi) i nadal obrażasz. Recydywa jest gorsza od samego przestępstwa, a ja chamstwa wobec graczy (zwłaszcza wobec kobiet) tolerował nie będę. 

 

 

 

Jeśli Moderator/UBT da Ci UB/skróci bana, uszanuję to, bo dowodów nie posiadam. Ale ja swojej decyzji nie zmieniam, że ban Ci się należy i to więcej niż na 1 marny dzień pokuty. Twoja historia banów świetnie pokazuje, że 1 dzień bana nic Cię nie uczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pieta z tego co wiem to Sunn upominał Ciebie o nadużywanie mikra i to kilka razy!! (z reszta tak jak polowa serwera, bo faktycznie troche przesadzasz moim skromnym zdaniem, jest to bardzo wkurzające delikatnie mówiąc) a ty zacząłeś oczywiście swoje mądrości i rzeczywiście powiedziałes pare słow za dużo i pewnie dlatego dostałeś bana za wyzwiska. Dostałeś kicka za mikro, to powinno ci dac do myslenia, no ale niestety nic to nie dało, wróciłeś i padło kilka niepotrzebnych słów z Twojej strony.  Pamiętam Cię z innego serwera i było podobnie. Sory PIETA ale mowie jak jest:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...