Skocz do zawartości
JNSRR

Uda się ?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię:

Dawid

2. Kontakt:

FB, telefon, email, forum, steam.

3. Lokalizacja:

Poznań

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około):

Na forum dziennie poświęcam dwie godziny.

5. Posty (min.400 sensownych):

Jest

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie):

Postarać się o dodanie opcji "reportuj", jest to ułatwienie pracy dla moderatorów. Ostatnią rzeczą jaką bym chciał zrobić na forum, jest wprowadzanie "lepszych" grafik, nie mówię że są słabe. Jednak z czasem wszystko się nudzi. PS. Chyba że ona jest, a moja ranga nie ma uprawnień. Jeżeli nie ma uprawnień, to zmienić dane uprawnienie

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: 

Nie mam jakiegoś swojego ulubionego działu, co "dostanę" to bym się tym zajął. Chociaż, najwięcej robię w grafice.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:

Myślę, że ową umiejętność posiadam.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:

Cierpliwości nie mam jedynie na debilizm, ale tak to jest.

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości:

Jedno lub z dwa.

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]:

Jestem Dawid, mieszkam w Poznaniu. Aktualnie szkolę się na strażaka, jestem w technikum w klasie mundurowej. Na multi headzie siedzę już prawie dwa lata, licząc dokładniej z półtora roku. Nie mam jakieś zarąbistej aktywności, ponieważ na niektóre tematy nie chce odpowiadać i wypowiedź wydaje mi się bezsensu. Omijam takie tematy. Na stronie posiadałem kilka rang przed odejściem, natomiast był to moderator ts3, admin jb oraz grafik. Odszedłem na jakiś czas, niestety musiałem to zrobić. Sprawy prywatne i te rzeczy, chociaż szybko się z tymi problemami uporałem. Jednak pomyślałem, że nie mam do czego wracać. Starsi użytkownicy forum mnie mogą kojarzyć. Zmieniając temat, oficjalnie wróciłem dwudziestego siódmego Sierpnia, lecz interesowałem się forum już od pierwszego Sierpnia, jednak się nie udzielałem. Głównym moim celem na tamten czas, było czytanie i przeglądanie forum. Lubię pooglądać piłkę nożna oraz w nią pograć. Gram głównie w csgo i w diablo 3. Na ts'sie zazwyczaj siedzę w samotności, jednak jeżeli ktoś wbije z chęcią pogadam. 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):

Zajmowałem się tym, konfigurowałem dużo razy forum o silniku IPB. Zabawa w FTP i te sprawy. Byłem moderatorem na mpcforum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...