Skocz do zawartości
TheSlayer

2 Szansa Slay3R

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym przeprosić za mój brak kultury na serwerze, każdemu może się wymsknąć. Teraz się poprawiłem i jestem( jak to się mówi)

 

,, Z kulturą na Ty"

 

 

 

Mam nadzieję że dacie mi drugą szansę.

 

 

 

Nick: Slay3R

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Tak jak wspomniałem wcześniej posiadałem admina na serwerze CoD MoD 401 Lvl a także posiadam admina na serwerze Counter Strike : Global Offensive

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 ( wszystkiego można się nauczyć)

 

Staż w CS-sie: Moja przygoda z Cs'em zaczęła się 3-4 lata gdy pogrywałem troche w Cs na przeglądarce, chciałem spróbować czegoś innego, więc pobrałem 1.6 i zacząłem grać.

 

Steam / NonSteam: Nie posiadam 1.6 na steam.

 

Dlaczego Ty: Jestem kompetenty można mi powierzyć zadanie pilnowania serwera. Jestem miły i cierpliwy. Chciałbym również wprowadzić miłą atmosferę na serwer i pozbyć się jak najwiekszej liczby graczy którzy używają wspomagaczy do gry.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-6h  ( tak wiem nie mam życia xD )

 

Kontakt: Steam : Slay3R   Skype : irekqwe

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Slay3R/80.72.40.110:27027/      Obecie posiadam 28 godzin . Lecz teraz jestem 3-5 h dziennie na serwerze :)

 

Udowodnić to może 1 topka gdzie posiadam 1000 zabójstw a za mną gracze maja ledwo po 400. Tak więc troche siedzę na serwerze.

 

 

 

Mam nadzieję dostać się chociaż na okres próbny

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam : Slay3R

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...