Skocz do zawartości
sali

sali unban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: sali ;OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

Godzina, data zdarzenia: 20:55 / 23.04.2016

 

Mapa: westwood

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:18477963 / IP: 31.41.82.132

 

Uzasadnienie:

 

Serwer: cs:go mod (chociaż zazwyczaj gram na dd2+dm)

 

 

 

Słuchajcie. Gram od 8 lat (sprawdźcie na steam). Miałem długą przerwę i znowu wróciłem do rozgrywki. Lubię grać na waszych serwerach, ale drugi raz mnie zbanowaliście. Wtedy wstawiłem screeny od razu i dostałem migiem unban. Spoko. Teraz zrobiłem podobnie, ale okazuje się, że screeny są czarne. W momencie, gdy dostałem bana byłem w Windowsie, bo kumpel napisał na facebooku - może dlatego screeny są czarne.

 

 

 

Bądźmy poważnymi ludźmi i nie karajcie banem na podstawie czarnych screenów. Rozumiem nagonkę na cheaterów, ale niech nie cierpią przez to gracze, którzy grają dla funu jak ja. Gram kilka godzin w tygodniu dla przyjemności, a konfiguracja waszych serwerów najbardziej mi odpowiada. To też żal byłoby mi zmieniać serwer.

 

 

 

Zastanówcie się proszę. Niech admini zapamiętają mój nick i patrzą na mnie non-stop i niech strzelają kolejne screeny. Nie ma problemu, wstawię kolejne. Nie ponoszę jednak żadnej winy za to, że obecne wyszły czarne, więc nie karajcie mnie za to. Nie silę się na przekonywanie was, że jestem czysty, bo nie widzę w tym sensu. Każdy w tym dziale tak pisze, więc żadnym argumentem was nie przekonam.

 

 

 

Proszę o szansę na udowodnienie, że jestem czysty.  Jeśli na kolejnych screenach coś wyjdzie to najwyżej mnie zbanujecie. Chyba tyle możecie zrobić?

 

 

 

Wychodzę z domu, więc odpowiedź odczytam dopiero jutro, ale liczę na rozsądek administracji.

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

sali

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Silverka, nie zamierzam nic odpracowywać, bo nie mam czego. Poza tym nie jestem 16 letnim pro wymiataczem, który się podnieca na widok dużej ilości fragów. Mam 24 lata i lubię sobie pograć przed albo po pracą. Dla przyjemności. A jaka by była przyjemność z grania na cheatach? Jeśli mnie nie odbanujecie to trudno. Będę szukał innego serwera, ale nie ukrywam że wasze mi pasują i musiałbym znowu długo szukać.

 

 

Ja jestem czysty, wy się pomyliliście. A że czarne screeny to nie moja wina. Nie wiem co to są te kody crc, ale wygooglowałem i chyba chodzi o przerabianie screenów. Co niby miałem przerobić skoro się okazało, że są czarne. Zapewniam, spakowałem je tylko i wrzuciłem. Jestem po formacie, nawet nie miałem czym ich otworzyć. Ty dopiero mnie poinformowałaś, że są czarne.

 

 

Jestem ciekawy admina, który mi wlepił bana. Może on się wypowie. Tak szczerze to nawet nie wiem za co. Wprawdzie z tego co pamiętam to weszło kilka skanów, ale żadnych szczególnych. Gdzieś tam na rogu między respem tt i ct, gdzie jest szubienica, coś weszło przez ścianę.

 

 

Tak jak kolega wyżej napisał. Stałem na respie, bo wyszedłem do windowsa. Pewnie przez to screeny wyszły czarne. Albo może to wina systemu win10. Wcześniej mi zrobiliście screeny, wstawiłem i było ok. Tylko że ostatnio przesiadłem się na win10.

 

 

Rozumiem, że macie od groma zgłoszeń, ale nie traktujcie każdej sprawy tak samo. Jestem już za duży, żeby odpracowywać (niesłuszną) karę. To nawet nie wchodzi pod moje rozważanie.

 

 

Jeśli macie pytania to pytajcie, chętnie odpowiem. Napisałem chyba już dosyć. Reszta zależy od was.

 

 

Pozdrawiam,

 

sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry!

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...