Skocz do zawartości
Danielowsky

Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Danielowsky

Wiek: Skończone 16

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem kilkakrotnie adminem na COD, DM+BF2, ZP, DR

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie:  5 lat z 2-letnią przerwą

Steam / NonSteam: STEAM_0:1:46868524 

Dlaczego Ty: Na serwerze co prawda gram od sierpnia, ale zdążyłem poznać już graczy i serwer na tyle wystarczająco, żeby zostać adminem. Chciałbym zapobiec nad wszelkimi wspomagaczami. Jestem szczery i dlatego teraz napiszę, że nie zawsze jestem "grzeczny" na serwerze, coś jak mi się nie podoba to używam "odpowiednich" słów ale zauważyłem, że nikt i tak na to nie zwraca uwagi. :) Od siebie mogę zapewnić rzetelność, pracowitość i aktywność na serwerze. Od września zaczynam naukę w technikum i nowy sezon w klubie, ale dam radę grać na serwerze :) 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-4h wakacje, zobaczymy jak w roku szkolnym, 7h tygodniowo na pewno dam radę :)

Kontakt: STEAM: mankej1

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Danielowsky/80.72.40.110:27008/

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmmm co prawda krótko jesteś z nami ale jesteś często na serwerze i spełniasz wymagania

 

steam

 

często zgłaszasz mi łamanie regulaminu na steam

 

Młodziak jesteś ale masz odpowiedni wiek

 

Myślę,że warto dać ci szanse, JESTEM ZA BYNAJMNIEJ OKRESEM PRÓBNYM NA 2 TYG.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...