Skocz do zawartości
@Skate1910@

Skarga na adima Stallion

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 27.08 ok godzi 18

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Stallion

 

Dowody: pewnie się nagrało na hltv 

 

Świadkowie:takowych nie ma 

 

Uzasadnienie: zaraziłem go 2 razy pod rząd 1 raz rzuciłem mu bombkę 2 raz celowo go zaraziłem jak chciał kolegę wpuścić a ja blokowałem no i z tego powodu dał mi bana na 30 min za rzekome nie wykonywanie celów mapy a szukałem  po mapie kolesi nie wiedząc gdzie są to się do tego nie zalicza .  Jak mu żal dupę ścisnął to jego problem . Ale ja takiego niesłusznego bana nie uznaję . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę Cię o przedstawienie konkretnych dowodów a nie o " pewnie się nagrało na hltv " bo tak robi ktoś komu wszystko wisi i ten kto nie ma dowodów

 

 

 

W innym razie proszę o ukaranie gracza @Skate1910@ bo składanie skarg bez dowodów jest karane.

 

 

 

To że mnie zaraziłeś 2-3 razy to nie ma znaczenia bo to gra nie traktuje jej poważnie gram dla przyjemności/zabawy/pasji. Kiedyś gdy byłem pierwszy w ranku z przewaga ponad 10k killi zarzucali mi, że gram dla "RANKU" to teraz jestem tak 5 czy 6 i znowu mi zarzucają, że gram dla ranku może to tobie "żal dupe ściska" jak jesteś zombie i masz do mnie wbijać a wiesz, że nie masz szans chyba, że masz pakę. 

 

 

 

Spacerowałeś zwiedzałeś mapę, jesteś stałym graczem,  dużo razy Cie widziałem, dostałeś kilka banów za kulturę i teraz jak najbardziej miałem prawo dać Ci bana na 30min za CELE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowodów nie mam ponieważ nie zagłębiałem się w to jak to się robi jeżeli jest hltv to na pewno się nagrało . 

 

Po mapie żadnej nie spacerowałem bo skakałem od kampy do kampy szukając kolesi . Też pisał  do mnie silent to mu odpisałem więc się na chwilę zatrzymałem .

 

Akurat jak cie "chamsko"  zaraziłem to na mnie patrzyłeś co ja robiłem ciekawe czemu ....  

 

Wbijanie do twojej kampy samemu nie ma sensu jak ma się w teamie "Kretynów" co idą do cb bez skakania i ty w tym czasie zdążysz 2 razy lm przestawić i położyć nowego -_- oczywiście ja do kampy zawsze wbijam  i za kulturę fakt dostaję dużo  banów jestem człowiek który się denerwuję z  powodu "noobów" w teamie albo jak przegrywam z kimś dlatego też napiszę parę brzydkich słów .  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Dowodów nie mam ponieważ nie zagłębiałem się w to jak to się robi" 

 

 

 

Skoro nie masz dowodów to proszę administracje o ukaranie Ciebie za składanie skarg bez dowodów.

 

Mnie to obraża jak ktoś nie ma słusznej racji i składa na mnie skargę bez dowodów. 

 

 

 

"Akurat jak cie "chamsko"  zaraziłem to na mnie patrzyłeś co ja robiłem ciekawe czemu ....  " 

 

 

 

Admin może patrzeć kiedy i na kogo chce. Mogę Ci w każdej chwili ss'y zrobić bo mam do tego prawo. 

 

Często jestem na spect i patrze co się dzieje bo takie są moje obowiązki akurat trafiło na Ciebie nie robiłeś celów dostałeś bana PROSTE!

 

 

 

 

 

"Wbijanie do twojej kampy samemu nie ma sensu jak ma się w teamie "Kretynów" co idą do cb bez skakania i ty w tym czasie zdążysz 2 razy lm przestawić i położyć nowego " 

 

 

 

Skoro to nie ma sensu to po co grasz~>? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...