Skocz do zawartości
Gość

Skarga na admina RobEN

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 26.08.2015 18;33

 

Nick admina/gracza, który zawinił: RobEN

 

Dowody: jak tylko sie zakonczy mapa - bedzie demko z hltv

 

Świadkowie: Osama Bin Laden chociazby

 

Uzasadnienie:

 

Opisze ze szczegolami.

 

Lezy paka, stoje sobie na B przy duzej skrzynce i zabijam dwoch graczy, ktorzy probuja do niej biegnac przez nasz resp (tt). Dostaje od admina kicka - za rzekome stanie na respie. Oczywiscie bezzasadny - zwykly placz ze go po prostu niszcze w grze i zjadam na sniadanie. Oczywiscie szybko przekazalem niezbedna informacje koledze, ktory jak widac, administratorem jest mocno na wyrost - ze jak lezy sobie paka to moge sobie stac gdzie chce. W odpowiedzi info, ze moge stac ale nie na respie. Smiechlem. No ale coz, madralinski sie znalazl. Jak nie masz za co kicknac/zbanowac to kombinujesz, jak tylek boli od dostawania po dupie. Respem bym tego miejsca zreszta nie nazwal. Mniejsza o to, bzdury totalne. W odpowiedzi dostal informacje, ze rozpisze sobie jego demko i przekaze do H@ i po adminie :) . W odpowiedzi oczywiscie na hudzie "juve nie strasz" i kolejny kick. Reconnect, moja reakcja prosta - chcesz ze mna dyskutowac to uzywaj do tego stosownych narzedzi -> amx_psay, w podaniu pewnie wpisales amx 10/10. Jego celna riposta "juve ogarnij mozg" i ban na 30 minut. 

 

 

 

Prosze o wytlumaczenie podstawowych zagadnien zwiazanych z gra i przeszkolenie z wykorzystania amx_psay. Ja osobiscie wyrzucilbym takiego admina. Ja jak sie na czyms nie znam - to slucham co maja do powiedzenia madrzejsi a rzucanie tekstow "ogarnij mozg" traca taka gimbaza, ze w ciemno wiem z jakiego typu czlowiekiem mam do czynienia. 

 

Nie obrazilem w zaden sposob admina, jedyne co zrobilem to troche go wysmialem - jednak mialem ku temu podstawy. W odwecie admin mnie obrazil, za co powinnien zostac ukarany.

 

 

 

Prosze o reakcje i ubana, o ile zdazycie :)

 

Ja ze swojej strony zapewniam, ze z jeszcze wieksza radoscia bede zabijal kolege, w polemike jak widac nie ma co wchodzic, trzeba pisac skargi bo uprawnienia admina go troche przerastaja.

 

Nauczcie go jak pisac CELE na hudzie bo wychodza mu kolorowe ELE. Ewentualnie podeslijcie go do mnie, naucze.

 

 

 

Na koniec wstawka humorystyczna:

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): dam 8

 

Cytat z podania kolegi. Skomentuje tak:

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): dam 2

 

Jeden za umiejetnosc zbindowania amxmodmenu, drugi za to, ze prawie umiesz napisac na hudzie CELE (ELE). Niestety na tym sie wiedza konczy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poproszę o demo ( dowody ) stałeś po 1 min na respie wiec dostałeś slaya , oczywiście z twojej strony płacz  to raz po dwa  kultury to ty chłopie za grosz nie masz, następnym razem jak nie umiesz się zachować i ogarnąć to hamuj język bo polecisz na dłużej  . Ciekawe czy tez był taki cwany w realu bo przez mikro to cwany jesteś :)

 

 

 

 

 

SS: http://www87.zippyshare.com/v/Exxl0kX0/file.html

 

 

 

 

 

 

 

A za to co napisales dostajesz plus 1h

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdzie jest tutaj obraza? Dzieciak? Jak moge nazwac kogos kto rzuca teksty "ogarnij mozg".  

 

 

 

Co do respa, bzdura totalna. Raz ze byla paka, dwa ze nie stalem na respie, trzy ze przy pace polozonej moge latac WSZEDZIE jezeli wiem ze bez problemu ja utrzymamy (a tak sie stalo). 

 

Jezyk - udowodnij, zwykle marne proby odbicia paleczki a nie masz zadnych dowodow - bo nie mialbys ich skad wziac. 

 

 

 

Licze na wyciagniecie konsekwencji bo to dziecinada i zwyczajne nieogarstwo kolegi.

 

 

 

EDIT

 

 

 

oho, wlasnie mi kolega wrzucil bana na 1h, za to ze napisalem skarge? zenada to chyba malo powiedziane? Mam nadzieje, ze ktos jednak wyciagniecie konsekwencje wobec kolegi bo to jakies jaja. Ban za zlozenie skargi na forum? Jakas kpina. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogarnij się człowieku ... nie będę pisał z tobą bo nie widzę powodu i sensu tej rozmowy , przykróć słownictwo bo przez kabel to dużo można .  Masz 1 h na przemyślenia co do twojej osoby i swego zachowania , a i Kolegami to my nie jesteśmy , wiec daruj sobie   .  Ja już napisałem co miałem napisać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty sie jeszcze bedziesz tutaj grubo tlumaczyl cwaniaczku. Bo takie bany to sobie mozesz. Zachowujesz sie jak szczeniak, zabijam Cie na serwerze, dostaje jakies smieszne kicki bez powodu, obrazasz mnie, po czym banujesz na 30 minut a nastepnie dorzucasz 1h bo wygarnalem to wszystko na forum.

 

 

 

Kpisz sobie? Dorosnij a jak masz jakies zarzuty w kierunku mojego slownictwa to po pierwsze osobny temat, dowody i mozemy dyskutowac. Nie staraj sie rozmywac tutaj tematu i Twojego szczeniackiego banowania jakimis marnymi oskarzeniami o brak kultury - to nie jest tematem przewodnim tej skargi. Tylko Twoje bezpodstawne kicki, bany i obraza gracza.

 

 

 

Czekamy na gore :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co jak co ale ban na godzinę za to, że napisał na Ciebie skargę to już jest przesada. Do tego fakt, że zamiast pisać do niego prywatną wiadomość to spamisz cały czas na @

 

Nie wiem ile Ty masz tutaj admina, ale jesteś w tej funkcji kiepski. Jeszcze piszesz mu, żeby ogarnął mózg, a to jest w tym przypadku obraza gracza.

 

I grałem z nim cały czas i jakoś nie zauważyłem, żeby siedział na respie więcej niż do minuty, więc wyssałeś to z palca, a jeśli tak było to wstaw tutaj demko i to udowodnij :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...