Skocz do zawartości
Long way to hell

Dość problematyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Long way to hell

 

Data ( Od kiedy do Kiedy ) : od wczoraj do ------ (do czasu calkowitego naprawienia systemu / komputera)

 

Powód : Otóż mam problem i nadal szukam rozwiązania przeskanowałem komputer wieloma dostepnymi mi urzadzeniami i jedyne co wykryło to ,,uszkodzony wolumin" z tego co czytałem można to naprawić lecz jednak po sformatowaniu kompa uzyciu programu CHKDSK i próbie naprawienia danego woluminu nadal komputer włącza się raz na pare prób przy czym nie chciałbym zmarnować czasu na ,,granie" by potem już było konieczne zakupieniu nowego dysku gdyż dany dysk ma dopiero niecaly rok :)

 

 

 

Jeżeli ktoś miał podobny problem i jednak udało mu się naprawić byłbym wdzieczny gdyby się ze mna skontaktował na pw gdyż akurat w tych sprawach jestem bardziej amatorem i sam korzystam z wielu innych tematów na forach lecz i tak nie znalazłem jeszcze odpowiednego rozwiązania (oprócz kupna / oddania na gwarancje ) dysku. Na gwarancje wolałbym oddać go dopiero w ostateczności :)

 

Pozdrawiam i przepraszam za nieobecność Long

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...