Skocz do zawartości
nynek

Runda rozgrzewkowa na noże

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem zgodę od @aquax, na utworzenie tej ankiety.

 

 

 

Pytanie jest skierowane do wszystkich graczy na naszym serwerze dd2#2. Adminów, posiadaczy steam jak i pozostałych osób.

 

 

 

Czy chcecie, żeby wprowadzić rundę rozgrzewkową na noże przed każdą mapą?

 

 

 

Zwiększa to szansę na zabicie admina nożem :) A przypominam, że 6 takich "morderstw" to darmowy vip/premka na okres jednego miesiąca na dowolnym serwerze. No to do dzieła!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie bajery to nadają się na 4fun'a lub Cod'y lub innego typu serwery ale nie na takim poważnym serwerze jak #2, bez przesady i jak dla mnie bez sensu. Jestem na NIE!

 

 

 

 

 

 

Zwiększa to szansę na zabicie admina nożem  :) A przypominam, że 6 takich "morderstw" to darmowy vip/premka na okres jednego miesiąca na dowolnym serwerze. No to do dzieła!

 

 

To w takim razie każdy uzbiera sobie vip'a na calutki rok. Beznadzieja jak nic.

 

 

 

Plus wiem o tym, że Nynek tam się prosi o głosy ^^ lecz to już mało ważne.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem na nie, ale skoro aquax wyraził zgodę to poczekamy co na to inni gracze:) Takie rozgrzewki sprawdzają sie na 4fun lub na cod, gdzie w tym czasie wczytują sie klasy premium, na dd2 jest to jest zupełnie niepotrzebne :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A może zrobimy z tego serwera 4fun????

 

Jak już mielibyśmy wprowadzać na ten serwer taką rundę rozgrzewkową na noże to może jeszcze dodajmy do tego plugin z medalami oraz plugin z /przelej "nick gracza" "kwota"? Zrobi się już totalny 4fun. :)

 

 

 

WIELKIE NIE!!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rzucajcie się ludzie... ;) trzeba coś zrobić z serwerem bo liczba 10 graczy w godzinach szczytu od dawna to norma co jest niedopuszczalne dla takiego serwera. Może być nożówka nie licząca fragow na adminie trwająca 30 sek, może być pistoletówka, obojętnie. Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i taka "nożówka" pasuje do cod'ów i 4fan'ów jednak nie bądźcie egoistami. Nie każdy masz szybkie łącze internetowe a te 30sek rozgrzewki to świetny sposób na to aby każdy mógł zdążyć na 1. rundę. Dodatkowo (nie jestem tego do końca pewien) ale liczy się zabawa, a taka mała odskocznia każdemu dobrze zrobi. Tak jak pisałem wcześniej - pomyślcie o graczach ze słabszym łączem internetowym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Malu trafił w sedno. Jest mało osób (co może być związane z wakacjami - tak jak było w moim przypadku) więc może takie coś by ożywiło serwer, a jak się nie sprawdzi/ludzie będą narzekać to zawsze można wrócić do stanu przed "nożówką".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu ma służyć ta rozgrzewka? Nie rozumiem, skoro i tak cała mapa opiera się na celach wykonywanych w 99% przy użyciu broni palnej, a nie białej.

 

 

 

To może zrobić jedna mapę na same noże i jedną normalnie? I tak na zmianę.

 

 

Według mnie bez sensu i jestem przeciwny takiemu systemowi. Równie dobrze można zrobić na same flesze, kuropatwy czy pomidory koktajlowe. Jak ma być poważnie to poważnie, a z nożem zawsze można się umówić w danym miejscu :)

 

 

 

Co do małej liczby osób? Taka runda na noże na pewno nie zapełni serwera w godzinach szczytu. Szybciej godziny przegrane w tygodniu (w danych przedziałach czasowych np. 9:00 - 14:00) jakby skutkowały VIPem mogłyby coś zdziałać.

 

 

 

NIE!

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że nie ! 

 

Jak już wspominał  R4d3k ktoś sobie nazbiera vipa na cały rok i będzie grał absolutnie niedopuszczalne. 

 

Co do liczby osób na serwerze są wakacje dlatego na serwerze nie ma ciągle po 30 osób. Wakacje kończą się za tydzień i wtedy zobaczymy czy wszystko wróci do normy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


//EDIT 

 

Jestem na tak.

 

Jeżeli będzie problem z vipem zawsze można dać na ekran runda rozgrzewkowa i na screenie będzie widać(w zasadach dać że nie może być do zabicie z rundy rozgrzewmowej)-i po problemie.

 

Nie ma nigdzie napisane że jeżeli serwer ma rozgrzewkę to od razu jest to serwer noobowski ;)

 

Spróbować nie zaszkodzi zawsze można to usunąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W swoim życiu odwiedziłam wiele srverów i przegrałam tam wiele godzin. Od pewnego czasu zaglądam również na DD2#2 i szczerze mówiąc nie brakuje mi jakiejś rozgrzewki na noże. Server jest w połowie pusty ze względu na wakacje, a w tym okresie gracze siedzą na #1. Czy od tego będzie więcej ludzi? wątpie. Tak jak już ktoś wspomniał taki plugin fajny jest na codach, 4fun czy gg. Jak dla mnie jest on  zbędny. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też jestem na tak ,ponieważ nynek mnie zastrasza ;/ a tak na poważnie to

 

może rozgrzewka przyjmie się dobrze i zwiększy ilość osób na serwerze.

 

Jeśli nie to można zawsze usunąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieję, że nikt mnie nie odwiedzi z prawdziwym nożem za to, że utworzyłem taką ankietę...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plus wiem o tym, że Nynek tam się prosi o głosy ^^ lecz to już mało ważne.  

 

 

 

 

 

 

Ty się pewnie tutaj znalazłeś przez przypadek ;) Po utworzeniu ankiety napisałem do jednej osoby, której wymieniłem użytkowników, którzy oddadzą głos na NIE. Po chwili te osoby tak zagłosowały czym mnie nie zawiodły.

 

Słyszałem właśnie, że Danke wypytuje się osób czy kazałem im zagłosować na TAK. Dziwne podejście Pani Opiekun. Tym bardziej, że na NIE zagłosowała osoba, z którą rozmawiała na SB, jest ona na forum niecałe 3 tygodnie i gra na JB...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To w takim razie każdy uzbiera sobie vip'a na calutki rok. Beznadzieja jak nic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co do małej liczby osób? Taka runda na noże na pewno nie zapełni serwera w godzinach szczytu. Szybciej godziny przegrane w tygodniu (w danych przedziałach czasowych np. 9:00 - 14:00) jakby skutkowały VIPem mogłyby coś zdziałać.

 

 

 

 

 

Czemu ma to służyć ? żeby pół serwera miało vip'a?

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście że nie ! 

 

Jak już wspominał  R4d3k ktoś sobie nazbiera vipa na cały rok i będzie grał absolutnie niedopuszczalne. 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli waszym głównym argumentem jest to, że gracze uzbierają sobie VIPa na cały rok, to jaki jest problem, żeby zmienić zasadę na 10 screenów? Albo jeszcze lepszy pomysł. Wprowadzić taką zmianę, aby było można z takiej usługi skorzystać ran na 2 miesiące, bądź raz na kwartał. Wtedy gracze, którzy uzbierali screeny "na cały rok" dadzą nam pewność, że będą z nami cały czas. A grając miesiąc na VIPie, tak się przyzwyczają, że przez 2 miesiące, kiedy nie mogą skorzystać z usługi, wykupią sobie wtedy VIPa. To będzie korzyść nie tylko dla dd2#2, ale dla całej sieci. Po za tym na którymś serwerze jest taka rozgrzewka i nie zauważyłem, żeby ktoś nagminnie wrzucał screeny z kosami...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co do małej liczby osób? Taka runda na noże na pewno nie zapełni serwera w godzinach szczytu. Szybciej godziny przegrane w tygodniu (w danych przedziałach czasowych np. 9:00 - 14:00) jakby skutkowały VIPem mogłyby coś zdziałać.

 

 

 

 

 

Co do liczby osób na serwerze są wakacje dlatego na serwerze nie ma ciągle po 30 osób. Wakacje kończą się za tydzień i wtedy zobaczymy czy wszystko wróci do normy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W swoim życiu odwiedziłam wiele srverów i przegrałam tam wiele godzin. Od pewnego czasu zaglądam również na DD2#2 i szczerze mówiąc nie brakuje mi jakiejś rozgrzewki na noże. Server jest w połowie pusty ze względu na wakacje, a w tym okresie gracze siedzą na #1. Czy od tego będzie więcej ludzi? wątpie. Tak jak już ktoś wspomniał taki plugin fajny jest na codach, 4fun czy gg. Jak dla mnie jest on  zbędny. 

 

 

 

 

Być może jest to wina wakacji. Nie mówię nie. Ale nawet przed wakacjami serwer nie zawsze był pełny.

 

 

 

W ostatnim czasie liczba graczy nie przekracza 20 osób na serwerze (nawet wieczorami). Skoro Opiekun nie robi nic, żeby to jakoś zmienić to pozostali muszą wziąć sprawy w swoje ręce.

 

 

 

Mam nadzieję Magda, że to nie jest żadna groźba...

 

 

 

u5c8xxid9mv7.png

 

 

 

 

 

Czy dlatego, że jedna osoba nie lubi ginąć z noża jest powodem, żeby tego nie wprowadzić na serwer?

 

 

 

CS to jest gra. Ma ona sprawiać przyjemność, frajdę!

 

Proszę pamiętać, że to nie jest moje widzimisię tylko tego chcieli gracze na naszym serwerze, a ja jestem ich "głosem".

 

A serwer jest dla graczy. Oni go utrzymują i od czasu do czasu trzeba pójść im na rękę.

 

Jest to jeden z najlepszych serwerów w Polsce i jeden z dwóch głównych na Multi-Head.pl. Nie można sobie pozwolić na to, żeby na serwerze pojawiało się mniej niż 20 osób.

 

 

 

Po za tym to ma być tylko rozgrzewka, po której staty są resetowane.

 

 

 

Ostateczny głos nie należy do mnie tylko do @aquax. Mam nadzieję, że będzie to głos pozytywny. Jeśli są jakieś minusy, to tych plusów jest zdecydowanie więcej.

 

Swoją drogą cieszę się, że tym tematem jest tak duże zainteresowanie. Bierze w nim udział cała sieć ;) Żaden z podobnych tematów nie może się tym chyba pochwalić.

 

 

 

Co więcej mam nadzieję, że osoby które przeczytają ten post oddadzą swój głos, bądź zmienią postrzeganie na temat tej rozgrzewki. Może ktoś zmieni głos z NIE na TAK, może ktoś zmieni głos z TAK na NIE, jak jedna osoba po rozmowie z Magdą na SB, której nicku nie zdradzę ;)

 

 

 

Wszystko zależy od was. Ja jestem tylko "głosem" ludu.

 

 

 

Z pozdrowieniami, wasz Kochany Nynek :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS. Była minutkę? Mogę Ci wysłać gametracker każdej osoby :) Pamiętaj, że chodzi o GRACZY, którzy grają na dd2#2.

 

 

 

PS2. Doszły mnie słuchy, że chcę pogrążyć Danke publicznie. Nie było to moim zamiarem, za co Cię SZCZERZE przepraszam Madziu. Usunąłem ssa, który, powiedzmy, że nic nie wnosił do dyskusji ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak czytam te wypociny osób głosujących przeciwko tej rozgrzewce i ich argumenty za tym przemawiające to generalnie śmiać mi się chcę...

 

 

 

 

 

A te wypowiedzi że runda nożowa sprawi serwer "mniej poważnym" i ludzie zaczną z niego uciekać no to Panowie są to cholerne bzdury...  Litości...

 

 

 

Gram na wieeelu serwerach i praktycznie na każdym widzę rundę rozgrzewkową i mnie to w malutkim stopniu przyciąga a nie odpycha.

 

Niech ktoś mi racjonalnie wytłumaczy co jest złego w rundzie nożowej która trwa ZALEDWIE  minutę co?

 

 Mamy wtedy czas żeby się przygotować do "poważnej" gry :)

 

 

 

Kolejnym plusem jest fakt ,iż nie każdy ma szybkie łącze internetowe(ktoś już na górze o tym wspomniał)  i generalnie nie zdąży na pistoletówkę więc ta rozgrzeweczka da mu szansę konkurować z innymi  po równo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać macie tutaj jakieś niewyjaśnione spiny bo od razu skaczecie do siebie.. a chodzi tylko o nożówkę. Jak dla mnie pomysł fajny i można go wypróbować, coś będzie nie tak to się to usunie ja w tym problemu nie widzę. Na chwilę obecną ludzi gra nie za wiele więc można spróbować czegoś nowego. Chyba, że komuś ciężko coś zmienić bo "trzeba coś zrobić".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciągle spiny i spiny krótko na temat nie albo tak .

 

 

 

Ja jestem na Nie a czemu ? serwer i tak ma znacznie sporo pluginów i nastepne bedą go obciązać , napchać jak najwięcej a potem bedą występować błedy crashy plus 15 na 15 i nożówka potem reset .

 

 

 

Dla mnie pomysł trochę fajny ale bezsensu , tak jak jest , jest dobrze . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

 

Nie pamiętam czy po połączeniu na serwer po chwili idzie pierwszy restart. Ja bym tylko wydłużył ten czas do np. 15 sekund tak, aby wszyscy zdążyli się połączyć wybrać drużyne i skin a potem restart round.

 

Owszem można zrobić jakieś wyświetlające się odliczanie 3..2..1.. RR.

 

 

 

Ciężko to nazwać rundą rozgrzewkową ale wyrównuje szanse przy pierwszej rundzie gdzie jedna z drużyn lepiej się zorganizuje i ogarnie po restarcei mapy.

 

Ktoś z TT raszuje B gdy CT dopiero dołącza do gry na respie.

 

 

 

Nożówka to chyba już za długo - każdy tylko czeka aż się skończy :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...