Skocz do zawartości
Ganja Mafia1992

Propozycje by Kali

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaprezentować kilka propozycji.

 

Dla adminów:

 

- dodać pluginy:

 

*amx_mute - gdzie po użyciu tej komendy zamiast wyrzucić gracza za mikro, zmutuje się go.

 

* wgrać plugin, który automatycznie banuje reklamy przez HLTV, 

 

* amx_banneo, który po użyciu tej komendy banuje osobie, która wchodzi na aktywnym dostęp do zmiany ip.

 

Dla wszystkich:

 

- dodać rozgrzewkę na noże, bo często gracze chcą zagrać na noże, a przeciwna drużyna zamiast ułatwić im tą przyjemność na złość zabijają.

 

- robić co miesiąc reset ranku

 

- wgrać co miesiąc nową paczkę rs, bo te rsy po czasie stają się już nudne

 

- zrobić dział wynagrodzenia. polega to na tym, że gracz który przegra powyżej 50h otrzyma vipa na miesiąc bądź 2 tygodnie. 

 

Pomysłem jest również to, by zrobić konkurs na top3 w top15, które otrzymają vipa na dwa tygodnie, bądź na miesiąc.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


* amx_banneo, który po użyciu tej komendy banuje osobie, która wchodzi na aktywnym dostęp do zmiany ip. - raczej wątpię, to banuje na zakres, a jak wiadomo dużo ludzi ma podobne sobie ip.

 

 

 

- dodać rozgrzewkę na noże, bo często gracze chcą zagrać na noże, a przeciwna drużyna zamiast ułatwić im tą przyjemność na złość zabijają. - słaba propozycja, nigdy się nie spotkałem z sytuacją, że ktoś chciał grać pierwszą na noże.

 

 

 

- zrobić dział wynagrodzenia. polega to na tym, że gracz który przegra powyżej 50h otrzyma vipa na miesiąc bądź 2 tygodnie. - ahh ludzie by nabijali godzinki na spect, bez przesady, na którymś tam cod jest to i widać jak 5/6 ludzi siedzi na spect, a admina nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przedstawiłeś ciekawe pomysły, ale nie mające szans na wprowadzenie na tym serwerze, poza amx_banneo, które dostępne jest od dawna. Dla mnie może brakuje tutaj trochę specjalnych dzwięków, jak po zabiciu nożem - głos z Quake III Arena mówiący Humiliation, lub First Blood jak ktos pierwszy kogoś zabije  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dla adminów:

 

- dodać pluginy:

 

*amx_mute - gdzie po użyciu tej komendy zamiast wyrzucić gracza za mikro, zmutuje się go.

 

 

Niepotrzebnie będziemy zaśmiecać serwer.

 

Przecież ban lub kick nie boli. :)

 

 

 

 

 

 

Dla adminów:

 

- dodać pluginy:

 

* wgrać plugin, który automatycznie banuje reklamy przez HLTV, 

 

 

Propozycja do odrzucenia.

 

 

 

 

 

 

Dla adminów:

 

- dodać pluginy:

 

* amx_banneo, który po użyciu tej komendy banuje osobie, która wchodzi na aktywnym dostęp do zmiany ip.

 

 

Banneo jest na serwerze od dawna.

 

 

 

 

 

 

Dla wszystkich:

 

- dodać rozgrzewkę na noże, bo często gracze chcą zagrać na noże, a przeciwna drużyna zamiast ułatwić im tą przyjemność na złość zabijają.

 

 

Propozycja od razu do odrzucenia, tego na pewno nie będziemy wprowadzać.

 

To nie jest 4fun.

 

 

 

 

 

 

Dla wszystkich:

 

- robić co miesiąc reset ranku

 

 

Zobaczymy, co da się zrobić. :)

 

 

 

 

 

 

Dla wszystkich:

 

- wgrać co miesiąc nową paczkę rs, bo te rsy po czasie stają się już nudne

 

 

Paczki są wgrywane przez moją osobę co niecałe 2 miesiące. Myślę, że 2 tygodnie w te czy we wte nie zrobi różnicy. :)

 

Jeszcze za czasów, gdy byłam adminką, nowe rs'y były wgrywane praktycznie co ponad 3 miesiące i nikt nie narzekał. :)

 

 

 

 

 

 

Dla wszystkich:

 

- zrobić dział wynagrodzenia. polega to na tym, że gracz który przegra powyżej 50h otrzyma vipa na miesiąc bądź 2 tygodnie. 

 

 

Myślę, że zbędne. Tak jak wyżej napisał - ludzie by nic nie robili tylko nabijali sobie godziny na spect, a tego przecież jak wiadomo nie chcemy.

 

 

 

 

 

 

Dla wszystkich:

 

Pomysłem jest również to, by zrobić konkurs na top3 w top15, które otrzymają vipa na dwa tygodnie, bądź na miesiąc.

 

 

Dobry pomysł, ale najpierw upewnijmy się, że ta topka faktycznie się naprawiła i nie będzie się resetować co kilka dni. Jeżeli zostanie tak jak jest przez okres najbliższego miesiąca to będzie można o takim konkursie pomyśleć.

 

 

 

 

 

 

Dla mnie może brakuje tutaj trochę specjalnych dzwięków, jak po zabiciu nożem - głos z Quake III Arena mówiący Humiliation, lub First Blood jak ktos pierwszy kogoś zabije  :)

 

 

Chodzi Ci o takie dźwięki? :):

 

http://www75.zippyshare.com/v/8Ouxetfd/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...