Skocz do zawartości
adonai

Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Fighter, czy nie uważasz, że ninja jest za mocna? 24 godziny po resecie ludzie mają po 80 lv, to jest przesada! Wiem, że ninja jest strasznie opłacalna, ale nie da się normalnie grać. Każda klasa jest systematycznie osłabiana, a każdy temat z ninja jest olewany. Zrób coś z tą klasa, bo zaczyna to ludzi drażnić!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale bydlak kapitanem miał taki sam level jak my po resecie ja bym był za tym aby zmniejszyć expa po prostu. Jak sie gra 10godzin dziennie to nic dziwnego ze sie nabije taki levl. Na serwerze są 4 perki przeciwko ninja. Nie widzę powodu do zmieniania tej klasy. Po prostu jak ktoś dobrze gra jakąś obojętnie jaką klasą to już zaraz jest płacz , ból dupy i zakładanie zbędnych tematów. Cybersuity tez są wkur*iające jak latają z respa na respa i rakietami nawalają . Gdzie na dodatek co najmniej 6 osob nimi gra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cruzen, proszę cię przestań! Grasz tą klasą od 5 resetów i sam dobrze wiesz jak jest z tą ninja :) Jestem ciekaw, czy bydlak wybije cyberem 80 lvl po 24 h:) Dodam, że cyber na max int bije po 158 hp, to nawet takiej ninji na 1 lvl nie ubije jak ma się vipa :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


temat ninji byl poruszany juz wielokrotnie jednak zawsze byl bagatelizowany i mysle ze w tym przypadku będzie podobnie. zgadzam sie z Mor'e7 ze ninja jest mega denerwujaca, jeszcze jak dorwie modul to juz po grze. Cruzen rozumiem ze grasz ninja i nie bedziesz chcial jej oslabic ale postaw sie na miejscu normalnych (nie grajacych ninja) graczy. Reasumujac Ninja to najbardziej dochodowa klasa na serwerze i jestem przkonany ze nie bedzie zmieniona gdyz jak by ja oslabili to by dzieci przestaly ja kupować i hajs by sie nie zgadzal :) jedynym rozsadnym wyjsciem jest ponowne podniesienie ceny, pozwoli to ograniczyc ich liczbe. choć zapewne i tak klasa bedzie sie cieszyla duzym zainteresowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam 2 pomysły.

 

 

 

Wgramy latarkę, która widzi ninje jak to było kiedyś, oraz zwiększymy cenę kupna do 24.60 za miesiąc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wiem czy tak zwiekszenie kosztow cos da xdd bo ludzie i tak beda brali...cruzem grasz caly czas ta klasa wiec sie nie wypowiadaj bo dla ciebie bedzie idealnie wszystko i ze niby jest oket wszystko ninja jest wkurzajaca ale da sie ja zabic wystarczy uwazniej patrzec ale fakt jak jest duzo ludzi z ninja to ciezko jest bo lataja po calej mapie najepiej dodac klase przeciwna do ninji czy cos i bedzie po klopocie:D a co do cyber jestem za tym zeby zmniejszyc obrazenia z rakiet bo jak dla mnie sa za duzo bo rakieta pol respa wybijaja :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 a co do cyber jestem za tym zeby zmniejszyc obrazenia z rakiet bo jak dla mnie sa za duzo bo rakieta pol respa wybijaja :)

 

 

 

 

Osłabcie najsłąbszą klase bo ma rakiety, które sa jej główną bronią :facepalm:. Równie dobrze można kapitanowi zabrać 1/1 z AWP a Konspirantowi 1/1 ze Scouta. Właśnie taki tok myślenia obieracie. Od razu zabierzcie mu rakiety i zostawcie tylko ak i m4 bo to przecież mocne bronie są. Masakra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...