Skocz do zawartości
Cannibal Corpse

klasa ninja a regulamin serwera.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj grając na eldorado przy liczbie osób prawie full na serwerze zauważyłem pewne nieścisłości w regulaminie. Otóż pewien gracz grał klasą ninja i ciągle rashował resp terrorystów. Po 2 sekundach był na respie i wszystkich zabijał. tłumacząc się że regulamin tego nie uwzględnia, więc nie jest to zabronione. Podkreślam, że to nie jest skarga! Tylko jaki sens w takim razie ma punkt 13? 

 

 

"Nie strzelamy z jakiejkolwiek broni, bfg, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_alexandra, de_dust2002, cs_estate, de_rats_1337 przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30 min)"

 

 

Moja runda wyglądała tak: zdążyłem sprzedać perk z poprzedniej rundy i już leżałem na ziemi zabity nożem...

 

 

Dodam również że na początku rundy nie można rzucać he przez 10 sekund, to też nie ma sensu skoro po 7 sekundach można robić wszystko na resp wroga.

 

 

Co do samej klasy ninja to najlepiej byłoby ją wyrzucić, ale wiem że tak nigdy się nie stanie bo dużo pieniążków za nią macie, ale można zrobić przeciwklasę która również będzie klasą premium. Coś jak kiedyś mag na diablomodzie i będzie widziała ninje latarką albo poprzez wpisany perk w klasę. Co o tym sądzicie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W pierwszej kolejności powinien się zainteresować opiekun nie ja, ponieważ ja mam na głowie całą sieć. To raz.

 

 

 

Jeżeli wprowadzilibyśmy antyrasz to znacznie popsuło by to dynamikę gry. W sprawach osłabienia ninjy znajdziecie w temacie wyżej moje propozycje. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Antyrasz nie wchodzi w grę to jest cod mod a co do osłabienia ninjy aquax dal już propozycje z tego co pamiętam było ich dziesiątki i każde odpadały jesli dasz przeciw klasę nikt nie kupi ninjy a wtedy klasa anty ninja nikt nie będzie grał wiec jest to zbedne ustale z włascicielem co i jak i was poinformuje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...