Skocz do zawartości
ExtremePL

Zombie Mod Ban

Rekomendowane odpowiedzi

 (data i godzina): 15.08.2015r 11:18

 

Nick admina/gracza, który zawinił: stallioN

 

Dowody: Wycinek z Konsoli

 

Świadkowie: Koksiarz 

 

Uzasadnienie: Gdy weszłem na serwer admin kazał robić cele gdy ja już go prawie zabiłem on postanowił dać mi bana na 30min że nie robie cel na 30min a o ile mi wiadomo za nie robienie cel jest chyba 5min kary  :angry:

 

Pozdrawiam ExtremePL  :hi:

 

 

 

                                                        dqpv6o.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wnioskuje, że nie znasz regulaminu i to mnie bardzo martwi bo po co się tutaj kompromitujesz? Nie lepiej najpierw przeczytaj dokładnie regulamin? Jak przeczytałeś raz i masz z tym problem to przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem lub poproś kogoś z administracji by Ci wytłumaczył co znaczy dany punkt. 

 

 

 

Wracając do setna sprawy w regulaminie wyraźnie piszę: 

 

 

 

UWAGA !!!:

 

 

Gracz który zna regulamin a nie przestrzega go może zostać zbanowany na dłużej np. za Cele na 30 min.

 

NIE TYCZY SIE TO NOWYCH GRACZY !!! 

 

http://multi-head.pl/index.php?/topic/45727-regulamin-serwera-zombie-mod/

 

 

Rozumiesz co to znaczy?  Czy Ci wytłumaczyć? 

 

Miałem prawo zbanować na 30 min bo nie jesteś nowym graczem  dużo czasu Cie widziałem na serwerze. 

 

 

Proszę o przedstawienie dowodów na te zarzuty w moją stronę,

 

" Gdy weszłem na serwer admin kazał robić cele gdy ja już go prawie zabiłem on postanowił dać mi bana na 30min że nie robie cel na 30min a o ile mi wiadomo za nie robienie cel jest chyba 5min kary   :angry:"

 

 

Jeżeli składasz na mnie skargę to musisz  mieć jakieś dowody. 

 

Nie robiłeś celów, dostałeś bana jeżeli uważasz inaczej przedstaw przekonujące dowody.

 

Dziękuje.! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin koksiarz potwierdzi, że czytałeś regulamin? 

 

 

 

Gdybyś uważnie przeczytał regulamin to wiedziałbyś, że mam prawo zbanować na 30 min a Ty tego nie wiedziałeś. 

 

 

 

Ja Cię proszę o przedstawienie dowodów bo złożyłeś na mnie skargę i ludzie Ci mają na słowo wierzyć? 

 

 

 

Znajdź na HLTV dany moment zrób z tego demko i wrzuć tutaj chyba, że nie potrafisz?  

 

 

 

 

 

PS. Weź sobie słownik do ręki jak na drugi raz coś piszesz bo tak kaleczysz język polski. Piszesz "Gdy weszłem" a powinno być "Gdy wszedłem" .  

 

Pozdrawiam Twoją nauczycielkę od polskiego!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak kolega powiedział ,musisz pokazać jakiś dowód jego winy ,a będzie pewno Ci ciężko.

 

Moja rada jest prosta porozmawiajcie na PW bo ile macie lat aby się kłócić ? Na serwerze każdy powinienen czuć się dobrze także wrzucić na luz i po kłopocie.

 

 

Zamykam temat bo nie ma co ,ban minął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...