Skocz do zawartości
VARKA

Narzucanie swojej woli bez mojej zgody .

Rekomendowane odpowiedzi

(data i godzina):00:10

 

Nick admina/gracza, który zawinił: ReVolutioN

 

Dowody: Sam się przyzna, bo stwierdził, że może mnie za to zbanować .

 

Świadkowie:to samo co up .

 

Uzasadnienie:A więc tak, graliśmy sobie na cod modzie 800lvl po czym wchodzi ten "kolega" i mówi chodzcie zagramy na kosy (było nas 4) ja się nie zgodziłem, bo byłem zdenerowany i nie chciało mi się .

 

Po czym mówi mi, że jak nie przestane to polece no to mówie, że nie może mnie za to zbanować, a on wylatuje z tekstem, że może :) 

 

Dostałem kicka i napisałem mu, żeby się ogarnął bo skarge napisze i dostałem bana.

 

Co prawda na 5minut, ale dostałem nie słusznego bana.

 

 

 

DhmrxyK.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest godzina 00:10, wszyscy prócz cb zgodzili sie. Zdecydowala większość. Jednak Ty miales z tym problem. Każdy chciał grać kosy, ale ty miales zły humor i musiales postrzelac do bijącyych sie na kosy graczy... Zachowales sie dziecinnie. Ban byl słuszny, gdyż 3-krotnie Cie ostrzegalem i skickowalem. Utrudniając gre innym mialem prawo zbanowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nikomu gry nie utrudniałem tylko sobie grałem, a ty nie masz prawa rozkazywać mi kim mam grać i jak :) 

 

 

 

Dziękuję, że się przyznałeś :)

 

 

 

Ogólnie cię lubię, ale troszkę przegiołeś .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest godzina 00:10, wszyscy prócz cb zgodzili sie. Zdecydowala większość. Jednak Ty miales z tym problem. Każdy chciał grać kosy, ale ty miales zły humor i musiales postrzelac do bijącyych sie na kosy graczy... Zachowales sie dziecinnie. Ban byl słuszny, gdyż 3-krotnie Cie ostrzegalem i skickowalem. Utrudniając gre innym mialem prawo zbanowac.

 

 

Pokaż gdzie tak napisane w reg jest ,że gracz musi robić to co każdy ? Ban nie słuszny ,zamykam i daje OP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...