Skocz do zawartości

  ReVolutioN

  Użytkownik

  O ReVolutioN

  • Ranga
   Pijawka
  • Urodziny 01.02.1996
  1. ReVolutioN

   Jestem na TAK - Pomocy - Przyjazny - Zgłasza [email protected] - Nie lamie regulaminu
  2. ReVolutioN

   Jest godzina 00:10, wszyscy prócz cb zgodzili sie. Zdecydowala większość. Jednak Ty miales z tym problem. Każdy chciał grać kosy, ale ty miales zły humor i musiales postrzelac do bijącyych sie na kosy graczy... Zachowales sie dziecinnie. Ban byl słuszny, gdyż 3-krotnie Cie ostrzegalem i skickowalem. Utrudniając gre innym mialem prawo zbanowac.
  3. ReVolutioN

   Nick: ReVolutioN Wiek: 19 Doświadczenie (w byciu adminem): Admin na paru serwerach Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7 Staż w CS-sie: Około 4 lat Steam / NonSteam: NS Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Zainteresowałem się serwerem od samego początku, zawsze próbuje wspierać administracje serwera w ogarnięciu niekulturalnych graczy, oraz tych którzy nie potrafią dostosować się do innych podpunktów regulaminu. Często przebywając na serwerze w godzinach ~22-23 lub później gdy adminów nie ma, rozpętuje się piekło. Aim boty, Wh, niestosowanie się do regulaminu (perki/moce klasy/ks przed 2;07) oraz bugowanie trutek/działek. Chciałbym móc w tych godzinach słabości serwera zapanować nad panującym chaosem. Jestem kulturalnym człowiekiem, który potrafi posługiwać się piękną polszczyzną bez "byków" Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około 5h Kontakt: - Forum - Skype : bartek.lesiiu - GG : 45717924 Pozdrawiam. GameTracker - http://www.gametrack...2.34.124:27034/ P.S Zdecydowałem się ponownie ubiegać o posadę admina, gdyż z powodu naszej kochanej służby zdrowia moja rehabilitacja została przeniesiona z września na październik Odszedłem właśnie dlatego ze powinna się zacząć pod koniec lipca, a tu taki! 20 października
  4. ReVolutioN

   Sprzedam nick ReVolutioN wraz z vipem na 3 miesiące oraz 3 premki na miecha Pw 30zl psc
  5. ReVolutioN

   Klasa mogła by być nawet fajna Co do perku, są już Oczy Boga (VIP) który pokazuje miny/radar/niewidzialnych ;p
  6. ReVolutioN

   Cześć! Co do expa za kase, mi dodaje oraz z tego co wiem innym graczom też możliwe ze dodaje po 10s np i nie zauważasz co do expa za nieśmiertelniki jestem zdecydowanie za Mam 10k i nie idzie nic z nimi zrobić.
  7. ReVolutioN

   Sprzedam konto w LoLu. Silver 4 80 skinow, wszystkie postacie, 6 stron na runy. Nick Lord Zimnt. Konto znajduje sie na platformie eune. Więcej info PW. Konto sprzedaje za doładowanie do play.
  8. Nick: ReVolutioN Wiek: 19 Doświadczenie (w byciu adminem): Admin na paru serwerach Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7 Staż w CS-sie: Około 4 lat Steam / NonSteam: NS Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Zainteresowałem się serwerem od samego początku, zawsze próbuje wspierać administracje serwera w ogarnięciu niekulturalnych graczy, oraz tych którzy nie potrafią dostosować się do innych podpunktów regulaminu. Często przebywając na serwerze w godzinach ~22-23 lub później gdy adminów nie ma, rozpętuje się piekło. Aim boty, Wh, niestosowanie się do regulaminu (perki/moce klasy/ks przed 2;07) oraz bugowanie trutek/działek. Chciałbym móc w tych godzinach słabości serwera zapanować nad panującym chaosem. Jestem kulturalnym człowiekiem, który potrafi posługiwać się piękną polszczyzną bez "byków" Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około 5h Kontakt: - Forum - Skype : bartek.lesiiu - GG : 45717924 Pozdrawiam. GameTracker - http://www.gametracker.com/player/ReVolution/80.72.34.124:27034/
  ×