Skocz do zawartości
RuskieFajki90

ban na 1 TYDZIEN!?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: `RuskieFajki ^ _ ^

 

Godzina, data zdarzenia: dzis, okolo 14 00

 

Mapa: de_elodardo

 

STEAM_ID / IP:  STEAM_0 : 1 : 2258097 

 

Uzasadnienie: Gram sobie 1 raz na cod mod, bo za zwyczaj nie ogarniam cod modow. Zabil mnie admin skanem, i po chwili patrze na niego jak gra, i zabije 5 skanem z autolamy. Pisze na u@ ze admin ma wh (napsialem jego nick) i jeszcze on nazlosc gada, tak mam wh i aima, napsialem aby drugi admin sprawdzil tego admina, napisalem na u@: to banuj go. Jeszcze aby mi dokuczyc admin rozmawial przez mikro mi powtarzał ze ma wh i aima. Po chwili dostalem Bana na 1 TYDZIEN od admina, a powod obraza admina. Swiatkami sa gracze, ale pewnie bede po stronie admina, bo ja gralem 1 raz na tym serwerze. Prosze o skrocenie mi bana albo danie mi Unbana. Gram na ffa i dd2 wiec chce miec ub bo nie bede czekal 1 tygodnia. Pozdrawiam Admina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 23 godzin , 46 minut i 38 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : `RuskieFajki ^ _ ^ 

[AMXBans] Powod : ' Obraza admina ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 2258097 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 80.48.235.234 '

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa wygląda następująco: zacząłeś spamować na u@ że mam wh, ja osobiście sarkastycznie powiedziałem że "tak, tak, mam wh, aima sh i protektora" zacząłeś jeszcze bardziej zacząłeś spamować na u@ "kurwa zbanuj go!!!!" Wtedy odezwał się rampam, nie zrozumiałem co mówił bo akurat poleciał airstrike i nic nie było słychać, ale wiem że cię pouczał. Potem kontynuowałeś spamowanie na u@ i zacząłeś mnie wyzywać od mn. pajaców i idiotów. RamPamPam może potwierdzić bo akurat byliśmy razem na serwie. Myślę że inni gracze również potwierdzą jak to dramatycznie płakałeś że mam wh bo spamowałeś też na zwykłym say, ale to drobiazg... Tyle na ten temat. Żałuję że nie mam ssa :/ następnym razem zanim dam komuś bana za obrazę napewno zrobię ;)

 

 

@edit: odpowiadam na pytanie czemu tak długo: NumberOne kiedyś powiedział kiedyś (jeszcze pełniłem funkcję admina) że jak ktoś będzie jechał albo po adminach, albo komuś po rodzicach to na tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ban został skrócony do 12 godzin , nastepnym razem proszę admina o dowody kiedy to ban przekracza sporo . 

 

 

 

 

 

edit. przepraszam nie powineien tak zrobić , po logach widać co innego z mojej góry przepraszam za lekkie nie kopetecje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O NIE NIE NIE, NIE WYZYWALEM CIE NA SA ANI NA U@, TYLKO I WYLACZNIE NAPSAIELM NA u@ ZE MASZ CZITY, NIE MASZ PRAWA TAK KLAMAC. MULTI-HEAD.PL TO NAJLEPSZA SIEC W POLSCE, A TY JESTES TU ADMINEM I POWNINIENIES JAKOS SIE ZACHOWYWAC. NIE BEDE GRAL JUZ NA COD MODACH, NA TWOJE ZYCZNIE, A TY NA MOJE ZYCZENIE MOW PRWDE. CHCESZ BYC ADMINEM CZY GRACZEM? CHYBA ADMINEM. NIE TO SKANDAL POPROSTU. DAJ SS JAKIEGOS JAK CIE OBRAZAM NA SAY ALBO NA u@ PISZE ZE JESTES DEMIL COS TAKIEGO. ADMINA RAMPAMPAM NIE NAMAWIAJ ABY SIE WYPOWIADAL CHCE SS JAK CIE OBRAZALEM, ORAZ ROSZE O ZDEGRADOWANIE TEGO ADMINA ZE STANOWISKA ADMINA. JESZCZE CHCE ABY KTOS SPRAWDZIL LOGI I POKAZAL MI JAK GO OBRAZALEM NA SAY BADZ U@

 

WYPOWIEDZ SIE I DAJ SS POZDRAWIAM 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli admin nie posiada żadnych dowodów mniemam tak po jego wypowiedzi  (ss'y itp).

 

Gracz otrzymuje unbana logi oczywiście pójdą do sprawdzenia jeżeli wina będzie leżała po stronie admina zapewne opiekun coś z tym zrobi.

 

W przypadku dowodów pisz PW

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dramat. Akinari, byłeś adminem tak długi czas, dobrze wiedzialeś że musisz mieć dowody... Żałowanie, że nie zrobiłeś ss'a nic nie da. Jakbyś był świeżakiem to możliwe, że takie coś bym podarował. W tym wypadku na twoje konto leci ostrzeżenie.

 

 

Nie ma taryfy ulgowej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...