Skocz do zawartości
ElitarnY ZiomeK

Upokarza mnie publicznie przy graczach jest to karygodne!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):Ten gracz mnie nenka prawie ze codziennie pod nieobecnosc admina

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Cimonek :*

 

Dowody:Dowody sa takie ze swiadkowie podani ponizej widzieli i slyszeli jak przez mikrofon grozi mi adminem i upokarzal publicznie piszac (zginiesz pizdo itd. itp)  i ciagle mnie buguje w apteczce

 

Świadkowie:DynQa,KtoregoPoczestowac, Luxis, Moglbym praktycznie wiekszosc serwera wymienic i potwierdzili by to.

 

Uzasadnienie:Prosze o zbanowanie gracza na caly tydzien

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Elitarny on cię nie obraża,tylko wyraża swoją opinie.Osobiście mu ie nie dziwię ponieważ to jest podejrzane że gdy nie ma admina koksisz   jak nie wiem kto  :worek_tren:,czasem nawet lepiej ode mnie a jak admin wejdzie to lamisz.I nikt nie mówi o tym ze masz wh tylko aima bo to jest podejrzane ze walisz w kogoś na no scoope... :studnia: 

 

Osobiście uważam,że najlepiej będzie,gdy wstawisz ss'y po prostu na forum i tyle,wtedy nikt się ciebie nie czepi..

. :fullcap:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pany spokój ,od tego jest PW,

 

podaj SS z obrazą ( tak będzie najlepiej ) świadkowie mogą kłamać :)

 

Domyślam się ,że owego nie posiadasz ,więc zamknę temat i napisz nowy lub zgłoś się do mnie lub innej osoby z taką mocą jeśli to się powtórzy.

 

Pamiętaj o dowodzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...