Skocz do zawartości
RuskieFajki90

Dobry Wieczór

Rekomendowane odpowiedzi

No to czas sie przywiac!

 

Juz sie zapoznalem z administracja wiec czas na was.

 

A wiec od poczatku:

 

Nazywam sie Bartek i mieszkam na Podlaskiu.

 

Juz od kilku lat mam dwo literowy wiek .

 

Moja passja jest stunt, od roku jezdze na motocyklu oraz rowerze, ale to nie jest jazda wolna ani normanla. To Jest prawdziwy stunt, na motocyklu jezdze od roku, lecz na rowerze juz kilkanascie dobrych lat.

 

Moje poczatki byly trodne lecz sie dalo wytrzymac. Gdy na urodziny otrzymalem nowy Motocykl przeznaczony do stuntu, bylem ucieszony. Moje poczatki na motocyklu byly latwe, jezdzilem na poaczatku na takich parkingach kolo sklepow jak np: Lidl, Decathlon, Galerie i wiele wiele innych, po uplywie 2 miesiecy juz tam nie jezdzielem, w tedy juz po normalnych drogach jezdzilem. Stunt to jedna z moich passji.

 

Stunt to moja passja uprawiam ja od 3-4 a nawet 5 lat. I jeszcze moge wam powiedziec ze jestem pilkarzem ;D, w roku 2007 podpisalem kontrakt z druzyna na Podlaskiu, lecz pare lat uplynelo i kontrakt sie skonczyl, wiec postanowielm wrocilc i grac jako zawodowy pilkarz w Moim Kochanym Klubie!

 

Teraz chodze na treningi piki nozne a po nocach wyjezdzamy z kolegami/kolezankami na drogi stuntowac ;P

 

Co do forum jest bardzo fajne, pomoge wam w czym bede mogl.

 

Zostane z wami na dlugo dlugo, chyba ze sie nie spodobam ;***

 

Dobra koniec na dzis, Pozdrawiam NoT Real Tabela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...