Jump to content
Mikus

Podanie o Moderatora TS3

Recommended Posts

1. Nick na TS3: Mikuś lub LudzieCygana

2. Wiek: 18

3. Mikro (obowiązkowe): Oczywiście posiadam sprawne

4. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: od 4 do 13 godzin

5. Dlaczego właśnie Ty (min 100 słów) :Myślę, że jestem kompetentną osobą, która spełnia wymagania by otrzymać tą funkcję, jestem osobą sprawiedliwą, kulturalną oraz taką która posiada duże poczucie humoru. Potrafię się dogadać z każdym użytkownikiem. Moderatorzy znakomicie opiekują się naszym TeamSpeakiem, a w tym podaniu wyciągam swoje pomocne dłonie i myślę, że jako nowicjusz mógłbym zostać Moderatorem naszego TeamSpeaka. Nie ma na mnie skarg od graczy, gdzie mogło by to automatycznie odrzucić podanie. Wiem, że mogę liczyć na pomoc od obecnych moderatorów Ts'a, ale również sam staram się też pomagać nowym użytkownikom na TeamSpeaku, którzy mają problemy lub proszą o range lub kanał. Podstawy ogarniam, umiem banować. Oczywiście dawanie rang, robienie kanałów itp. też zaliczam do podstaw. Jestem chłopakiem, który bardzo szybko się uczy. :)

6. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Chciałbym wprowadzić wiele ciekawych konkursów typu JakaToMelodia itp. oraz chciałbym wszystkich zarazić poczuciem humoru. :D

 

Link to comment
Share on other sites


Jestem jak najbardziej na tak, próbowałeś kilka razy, nie odpuszczasz. Należy CI się szansa, aktywny na tsie, bezkonfliktowy, ma dobry kontakt z użytkownikami. Powodzenia. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...