Skocz do zawartości
Long way to hell

Long na prezesa :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Long way to hell

 

Wiek: 19

 

Doświadczenie (w byciu adminem): zastanawiajac się chwilę to doświadczenie jako admin mam około 3-4 lat jako admin w cs :)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

 

Staż w CS-sie: Około 6-7 lat

 

Steam / NonSteam:Ns

 

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem ogarniętym graczem a zarazem administratorem nie od dzisiaj (oczywiście nie jako admin tutaj lecz tu jako gracz :) )mam obecnie jeszcze admina na innej serverowni lecz zastanawiam się nad zrezygnowaniem tam z rangi gdyż po zmianie właściciela dany server po prostu stracił na graczach. Więc chciałbym pomóc także na tej serverowni pozbyć się cziterów oraz umilić czas graczom ,,u nas" dziś np praktycznie nie bylo / ma admina na serverze od ponad 4h a przydałoby się jednak żeby jakiś był :P

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: dziennie mogę bez problemu poświęcać po 4-6h :)

 

Kontakt: mogę podać fb jeśli się to przyda bądż nr telefonu *nr orange* osobiście nie korzystam z komunikatorów typu gg itp :)

 

 

 

 

 

Z góry pozdrawiam i dziękuję za każdą opiniee za i przeciw :P

 

Long way Twoj przyjaciel :D

 

 

 

 

 

@EDIT

 

http://www.gametracker.com/player/Long%20way%20to%20hell/80.72.40.110:27027/

 

link do gt :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widze Cie w roli admina, nie potrafisz rozpoznac cheaterow, skargi skladasz tak naprawde bez podstawne, jestem na Nie. Zapracuj na lepsza opinie ;) i wtedy sprobuj, poducz sie troszke.. admin ktory nie umie rozpoznac cheatera jest zguba dla servera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...