Skocz do zawartości
MultiPlayGames

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Shaggy

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem już adminem parę razy na tej serwerowni cod 45k i jailbreak

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7-8

Staż w CS-sie:3,4 lata

Steam / NonSteam: NonSteam

Dlaczego Ty:Zacznijmy od tego że wiem że nie mam godzin na to żeby złożyć podanie o admina ale to co się na serwerze dzieje to jest ładnie mówiąc masakra. Zapewne miałbym 4,5 godzin więcej ale wejdzie sobie taki cziter i lata po całej mapie na aimie, a jak napiszę na forum żeby ktoś wbił to naczekać się nie mogę i przeważnie się nie doczekuje. Albo jeszcze inna sytuacja która się zdarza bardzo często gdy na serwer wchodzą nie wiem czy to gracze czy boty o nazwie "REKLAMA" Która spami na czacie reklamami jakiś serwerów lub cały czas zmienia nick co doprowadza do tego że każdy gracz na serwerze ma 400-1000 pingu i tak na codzie ani wcale nie da się grać.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:We wakacje 5,6 godzin w czasie szkoły troszkę mniej :) 

Kontakt: Forum 

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Shaggy/80.72.40.110:27034/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:- Minimum 30h przegrane na serwerze;



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...