Skocz do zawartości
Lesto

Komputer pod CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Chciałbym się poradzić majstrów od komputerów czy sprzęt podany w linku da przyjemność z CS:GO. Mój aktualny zacina się po każdej mapce (czasami w trakcie) i dupa z grania.

 

http://olx.pl/i2/oferta/komputer-do-gier-cena-do-negocjacji-CID99-IDb0wih.html#:faea565ff3

 

 

Możecie podsyłać też swoje propozycje (linki). Cena ok. 700-800zł. Lokalizacja małopolska. Interesują mnie PC'ty typowo pod gry tak aby śmigały na zadowalających obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Trochę marne informacje na temat procesora. Dwurdzeniowy to nie za wiele jak na CS:GO.

 

 

Informacje o procesorze są na zdjęciach, wystarczy przewinąć. ;) Co do tego, że jest dwurdzeniowy, sam miałem Intel Pentium G3220 czyli też 2x3GHz i gra działała bez problemu.

 

 

 

 

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć o co warto zapytać przed kupnem. Co warto się jeszcze o nim dowiedzieć. Co nie jest zawarte w opisie a pasuje wiedzieć.

 

 

Warto zapytać się jeszcze o model zasilacza i płyty głównej. Jeżeli zasilacz to jakiś no-name, to musisz doliczyć z 200zł na kupno nowego, a jeżeli będziesz chciał wymienić w przyszłości procesor to warto wiedzieć, czy płyta główna w ogóle obsłuży jakiś nowszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...