Skocz do zawartości
SzatanPicolo

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: SzatanPicolo

 

2. Wiek: 17 

 

3. Doświadczenie: średnie ( szybko się uczę )

 

4. Mikro (obowiązkowe): TAK

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: 1-8 h ( aktualnie jestem na urlopie ale podanie chce już mieć za sobą )

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Jestem ogarnięty i lubię pomagać innym czuje że ze mną przy pomocy możemy zrobić coś jeszcze lepszego niż jest ( choć jest dużo ) Jestem dużo na ts jak ktoś nie wierzy. Nie pisze tego podania by bawić się tą rangą żeby psuć innym osobom przyjemność korzystania z tego ts3 ale chce pomagać , chce pokazać że każdy kto zna się na ts3 i lud go lubi będzie mógł pomagać. Dziwią mnie nie które wypowiedzi banuje ( wypier*alaj) Wander nie wiem czy ty miałeś na jb kiedyś na raz 6 reklam które szybko wracają. Nie ogarniam ludzie jak wiem kulturę mam i chce być dla innych miły ale angażuje się w tą sieć. Cały czas myślę co by zaproponować żeby innym było lepiej. Pinokio wiesz jak byłem szczęśliwy gdy serwer był już gotów kiedy znów ludzie grają. Czasem śni mi się stara ekipa wróci i jak za dawnych czasów będziemy grać itp. Myślę że dosyć już napisałem jak coś jeszcze to napisz do mnie pogadamy może przekonam Cię. Ja tylko chce pomóc. Nie chce nic złego zrobić tylko pomagać!

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a:  Chciałbym pomóc użytkownikom kiedy nie ma innych moderatorów ts3 ( szczególnie rano ) 

 

Jak mnie nie widać na ts najczęściej jestem na publiczny 1, kanał od 20 - 40 (sam wiesz wander )

 

 

 

Ps; dużo napisałem? jak nie to pisać napiszę jeszcze więcej by was przekonać

 

 

 

Proszę o szybkie przeczytanie tego co dodałem.

 

Sprawa z ostrzeżeniami zrobię je jak wrócę 

 

 Proszę o wyrozumiałość jestem na urlopie i chciałbym wiedzieć czy według was nadaję się na moderatora ts3 

 

 Pozdrawiam z Wakacji 

 

Będę walczył póki mogę!!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie, wybacz

 

Jesteś na urlopie a mod.ts3 to dosyć duży obowiązek bo praktycznie musisz cały.czas.być

 

Wypoczywaj.

 

Pomoc może każdy :P

 

Podanko na niedosyt

 

Ps; zamalo opisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobry chłopak nikogo nigdy nie obraził, widać go na ts.

 

 

 

Dla mnie nadawał by się ;)

 

 

 

/Wandiś twoja wypowiedz jest śmieszna... "mao na ts jesteś" nigdy nie widziałem żeby dał takiego bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ,dawałeś bany z powodem wyp*erdalaj

 

Krótko na sieci jesteś i mao na ts jesteś

 

 

 

Lubie Cię ale miałem napisać prawde :)

 

 

 

 

 

 

 

/Bo wtedy grałeś NA DELCIE WIELBŁĄDZIE .........

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png



Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: Niestety na chwilę obecną wyłonił się odpowiedni kandydat. Pracuj rzetelnie nad obecnie powierzonymi rangami, a my zapraszamy z podaniem na następną rekrutację.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...