Skocz do zawartości
KILL_ALL!

<span class="ipsBadge" style="background:#F00;"> BEZ UB</span>UNBAN ANUBIS I KILL ALL!

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Anubis, ja jaki Kill All! byłem w spectie

 

Godzina, data zdarzenia: 13:26 07.08.15r.

 

Mapa:dd2

 

STEAM_ID / IP:

 

BUILD 6153 SERVER (0 CRC)

 

Server # 7

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Silverka.

 

[AMXBans] You are permanently banned.

 

[AMXBans] Banned Nickname : Anubis

 

[AMXBans] Reason : ' demko na forum '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Your SteamID : ' '

 

[AMXBans] Your IP : ' 91.233.250.205 '

 

[AMXBans] =====================================

 

Uzasadnienie:

 

"http://www12.zippyshare.com/v/JOaUrxse/file.html"tutaj od początku widać, że nic nie miał, może przez pomyłkę dała Anubisowi zamiast anduu, bo anduu miał aima... bana dostał koło 11 minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O serio? W takim razie każdemu kto trafi fartem w łeb dasz bana? Jak masz problem z ogarnięciem co to AIM i jak on działa to pooglądaj takie rzeczy na YT. To że gram sztabowym, na filmiku widać 2 kile w głowę, bo potem jakoś nagle już nie strzelałem w głowę jakimś cudem, do tego nie mam rozrzutu. Wiesz, celownik zostaje w miejscu a ja strzelać mogę dalej. Radzę pani admin zapoznać się jak wyglądają popularne cheat'y skoro dla ciebie jest to AIM.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brawo silverka, na podstawie jednej i tylko jednej akcji dałaś bana! :) Brawo! :) Widać, że nie ogarniasz w rozpoznawaniu aimerów :) poza tym, przyjrzyj się uważnie całemu demku a nie na podstawie jednej akcji wlepiłaś bana :) i jeszcze brak odezwu z Twojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...