Skocz do zawartości
Paxonman

Witam ja w sprawie serwera Multi-head COD 150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich czytających, ze względu na ogromną ilość ludzi z czitami na tymże serwerze, proszę o baczne przyglądanie się jemu przez adminów. Przez ostatnie 2 tygodnie mojego pobytu na tym serwerze zaobserwowałem nie tylko z gry ale także z opini graczy, że jest tam mnóstwo cziterów. Pisze tylko ze względu na to, że jest to super serwer, tylko ludzie nie chcą na nim grać ze względu na ogromną ilość haxów i brak dozoru admina. 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Paxonman

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdybym spełniał, to nie pisałbym postu. Zostało mi jeszcze 648 postów i kilka miesięcy tutaj. Dlatego apeluje. Ja już nie mam 12 lat i jak widze takie szaleństwo podstawówki na serwie to mnie krew zalewa. Najgorsze jest to, że oni czują się bezkarnie i na groźbe bana śmieją się w twarz, że admina i tak nie będzie. Nie da się grać a serwer fajny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Gdybym spełniał, to nie pisałbym postu. Zostało mi jeszcze 648 postów i kilka miesięcy tutaj. Dlatego apeluje. Ja już nie mam 12 lat i jak widze takie szaleństwo podstawówki na serwie to mnie krew zalewa. Najgorsze jest to, że oni czują się bezkarnie i na groźbe bana śmieją się w twarz, że admina i tak nie będzie. Nie da się grać a serwer fajny.

 

 

Jakie 648 postów? 

 

 

 

Tu masz wymagania ;) http://multi-head.pl/index.php?/forum/475-podania-o-admina-cod-150/

 

 

 

 

 

- Wchodzenie raz dziennie na forum;

- Minimum 16 lat;

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;

- Minimum 15h przegrane na serwerze;

- Obowiązkowo aktywne konto steam;

- Posiadanie mikrofonu;

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale nikt nie zmusi admina na serwerze aby siedział 24h/7 , ani opiekuna nikogo , wiadomo zawsze brakuje admina ale jak jest problem nadrobić godzinki i złożyć podanie .

 

 

 

 

 

temat dla mnie do zamkniecia 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stary ja wchodzę tylko po pracy, później wieczorkiem dla odpinki. Za każdym razem jak jestem to 12-sto latkowie dają popis i radocha bo nie ma nigdy admina.

 

A lubie ten serwer i gram kilka godzin dzienni i się strasznie wku*wiam jak tam taki szaszor jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...