Skocz do zawartości
0mI

0mI :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:0mI

 

Wiek:30

 

Doświadczenie (w byciu adminem):7 lat

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7.5

 

Staż w CS-sie:15

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Dlaczego Ty:Bylem tu już adminem, miałem także opiekuna na tym serwerze i przez moja drobna pomyłkę straciłem range. Wiem, ze zasady się zmieniły i został wprowadzony surowszy rygor, ale nieopacznie to przeoczyłem. Chciałbym wrócić na stanowisko, bo nie chciałbym stracić tylu lat pracy i wysiłku włożonego w rozwijanie serwera. Dodatkowo do tej pory tworzyliśmy dobra ekipę z adminami. Zawsze w perspektywie mam dobro serwera, a wiem tez, ze dodawałem tu zawsze coś od siebie i nadal chce dodawać.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Różnie ale 2/4 godzin

 

Kontakt:Steam Forum TS3

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/0mI/80.72.40.110:27008/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że TAK !

 

 

 

Do momentu straty rangi sprawował się bardzo dobrze w roli admina ,

 

 

 

myślę ze teraz będzie jeszcze lepszy po tym mały potknięciu ! :D

 

 

 

pozdro :D   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na duze tak!! :) wymagania spełnione! znam go nie od dziś i wiem ze już nie zawali sprawy bo zrozumiał swój błąd :D podanie to chyba czysta formalność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@0mI, COD bez Ciebie nie jest taki sam. Tworzysz te ekipe odkad tylko pamietam i Twoje zaangazowanie w rozwoj od zawsze bylo widoczne i dla poprzednich opiekunow i dla kolegow adminow.

 

Popelniles maly blad, ale wierze, ze to byla calkiem niezla nauczka i takiego bledu juz z Twojej strony na pewno nie bedzie. Z reszta, co ja bede gadac - nie znamy sie od wczoraj ;)

 

 

To jest takze przestroga dla pozostalych adminow jak i kandydatow. Zasady ulegly zmianie i trzeba pamietac, zeby na biezaco sledzic co na MH piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...