Skocz do zawartości
druid 37

druid na UBteam :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: druid 37

Wiek:34 

Data rejestracji na forum: Dziś 3.08.2015

Czas spędzony na forum: 2h

Doświadczenie w ocenianiu: 8/10

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Oczywiście

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nigdy

Dlaczego Ty?: Jestem osobą ogarniętą. Byłem w AC ponad 1 rok więc czemu nie mam się zgłosić tutaj na UBteam ;) Ogólnie ogarniam demka oraz ssy. Mam dużo czasu, by siedzieć na forum i ogarniać tą funkcję. Puki co nie pracuję więc nigdzie mi się nie spieszy :) Myślę, że można dać mi na okres próbny :P Mało jest osób co poświęca czas na tą rangę. A ja jestem (chyba) Tą odpowiednią osoba, by być w tej randze. Jeszcze chciałem sie odnieść do "Czas spędzony na forum" Może mam 2h (trochę mało to wiem) Ale wiem również, że ogarnę jak już wspomniałem. 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 5-6 może więcej nawet

Dwumiesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie) Miałem admina z 4-5 lat, ale oczywiście na innej serwerowni. Tutaj nie miałem.

Coś od siebie: Jestem osoba ogarniętą, miłą, pomagającą. Dam sobie radę z pełnieniem tej funkcji jako UBteam :) Myślę, że na okres 3 tygodni można mi tą rangę przydzielić. Hmm... To by było chyba na tyle. Pozdrawia DRUID 37.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...