Skocz do zawartości
neutron

[Moderator TS] neutron

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: neutronek

 

 

2. Wiek: 17 lat

 

 

3. Doświadczenie: Spokojne mogę powiedzieć że na tą rangę duże.

 

 

4. Mikro (obowiązkowe): Oczywiście że tak

 

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: Od 2 do 5 godzin, czasem może więcej. (Oczywiście przez okres wakacyjny jest ten czas nieco mniejszy)

 

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Bawiłem się kiedyś w robienie własnego serwera ts, ale tylko tak dla fanu. Myślę że moje doświadczenie z ts jest na tyle duże żeby ogarnąć tą posadę.

 

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Nie ukrywajmy. Chcę wprowadzić ład i porządek, ponieważ czasem tego brakuje. (Oczywiście pisząc to nie mam na celu obrażenie żadnego moderatora ts, jeśli ktoś źle odebrał moje pierwsze zdanie w tym podpunkcie to z góry przepraszam).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png



Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: Niestety na chwilę obecną wyłonił się odpowiedni kandydat. Pracuj rzetelnie nad obecnie powierzonymi rangami, a my zapraszamy z podaniem na następną rekrutację.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...