Skocz do zawartości
bEERN.

problem w cs'em

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mistrze mom do wos sprawa

 

Więc tak ostatnio skanowałem programem do oczyszczania śmieci z lapka i pousuwałem to co było w "kwarantannie" od tego czasu gdy śmigom na ffa cały czos mi laguje, raczej to są takie ścinki lekkie przy strzelaniu czy jak sie nadupca cały team na roz (ping caly czos 10-20) przy lagach wskakuje nawet do 40, wcześniej bylo wszystko w porządku, zrobiłem reinstal cs'a i steama bo myślołem, że coś to do jednak się myliłem, może ktoś jest jakimś mozgiem informatyki i powie mi co zrobić aby wróciło wszystko do normy ? (tak wiem może się pousuwalo coś z folderów cs'a dlatego zrobiłem reinstal i nic to nie dało) z góry dzięki.

 

Pozdro, kolorowy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


program Anvi Smart Defender, własnie nic nie mom takiego zapisanego, teraz nie jestem pewnien ale ciepło mi sie w oczy (w tych plikach co były do usunięcia w kwarantannie) folder "steamapps" ale ręki nie daje uciąć i tak właśnie myślołem czy coś się z cs'a/ steama nie usuneło czasem i dlatego tak się dzieje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli folder "steamapps" był w kwarantannie i program coś tam usunął to prawie na pewno nie będzie działało. W tym folderze są pliki gry, więc zalecam po prostu reinstalację CSa (a najlepiej całego steam na wszelki wypadek). Program najwidoczniej zamieszał w plikach i nawet jeśli nie to jest przyczyną to i tak na wszelki wypadek zalecam reinstalację. + oczywiście deinstalacja Anvi Smart Defender i instalację odpowiedniego softu o odpowiedniej renomie.

 

 

 

A po drugie i może najważniejsze - absolutnie nie korzystaj z programów do czyszczenia/game-boosterów/ jeśli nie znasz ich "renomy" i opinii innych użytkowników. jest masa programów do tego celu, które robią więcej szkód niż pożytku. Anvi Smart Defender - oprócz wyglądu żadnych plusów nie ma. Ani nie ma super wykrywalności ani odpowiednio nie dba o pliki. Po prostu to jest syf a nie program "antywirusowy". Jak już chcesz czyścić system to polecam CCleaner, do wykrywania syfu Malwarebytes Anti-Malware, Kaspersky Rescue Disc. To takie pierwsze lepsze, których używam do powierzonych sprzętów. Tych zaawansowanych nie wymieniam bo ich nieodpowiednie użycie grozi uwaleniem całego systemu. Jeśli chcesz antywirusa to polecam Avast (bo rok za free), Kaspersky, Comodo (bardziej zaawansowany ale odpowiednio skonfigurowany może wiele. Aczkolwiek jego może nie instaluj). Poza tym do wyboru masz AVG, ESET czy w ostateczności Bitdefender lub IObit 360 Security. NOD32 najlepiej pomiń. Malwarebytes również ma oprogramowanie ze skanerem aktywnym na bieżąco ale w wersji premium (nie pamiętam ile kosztuje licencja. Pomijam Windowsową zaporę i antywirusa bo opinie są różne a sam tego nie używam.

 

 

 

Zanim użyjesz "cleanera" spróbuj wyszukać w google informacje na jego temat, ewentualnie spróbuj znaleźć rankingi "oczyszczaczy" i tym podobnych programów. Takie programy skanują cały system w poszukiwaniu bajzlu, bardzo często są niedopracowane, napisane na odwal się bądź czysto dla hajsu, ich algorytmy często są niedopracowane no i po prostu mają luki, przez które możemy uszkodzić zainstalowane oprogramowanie, Nasze własne dane bądź nawet cały system.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no tak nie ukrywam, że w tych bardziej zaawanswanych sprawach na kompie to jo sie tam nie znom bo mnie akurat takie coś nie interesowalo nigdy ale ten program polecił mi kuzyn informatyk, powiedzioł, że opinie na temat tego programu są okej więc moga przeskanowac tym programem, po wszystkim jak zauważyłem, że coś jest nie tak odinstalowałe tego Defendera. Jeśli chodzi o antyvisrusa to tak mom Avasta już długi czas. Co do reinstala to zrobilem calego cs'a i steama ale nic nie pomogło, spróbuje jeszcze roz, może coś to do. Dzięki wielkie za zanteresowanie i że rozpisołeś mi co i jak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to możliwe, że poza steamapps również coś pomieszało... W Menedżerze Urządzeń nie posiadasz żadnych żółtych trójkącików z wykrzyknikiem? Ewentualnie odpal Menedżer zadań i sprawdź tam czy nie ma jakiegoś procesu odpalonego w tle, który zabiera dużo zasobów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sprawdzałem to wszysto jest okej, tylko teraz robia reinstala pousuwałem wszystko zwiazane ze steamem i aktualizuje się steam i na końcu wyskakuje "failed to load steamui.dll" teraz to już wgl nie działo

 

 

edit.

 

z problemem odpalenia steama się uporałem, zaraz obczaja czy dalej laguje

 

 

więc nic sie nie zmieniłlo ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


już chybaa wiem co jest powodem lagowania i skakanie pingu. - steamwebhelper.exe

 

chciałem skorzystać z tego poradnika http://skillownia.com/topic/18666-steamwebhelperexe/

 

(Biblioteka --> CS 1.6 (PPM) --> Właściwości --> w jednej z zakładek będzie o tym wspomniane)

 

lecz w zakładkach nie mam takiego czegoś

 

wie ktoś jak to wyłączyć ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tego nie wyłaczysz. Są to 3, czasami 2 procesy które weszły w raz z ostatnią wiekszą aktualizacją steam. Starsze kompy się dławią przy tym (w tym mój). Ja po prostu zamykam TYLKO 1 największy proces steamwebhelpera, ponieważ przy zamknięciu wszystkich, 3 z powrotem wrócą. Spróbuj i daj znać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w właściwościach w cs w bibliotece odznaczyłem "włącz dostęp do społeczności steam podczas gry" i teraz procesy te wynoszą 00 troche to polepszyło gre chodź nadal tnie lekko, a to co mówisz żeby wyłączyć to tak zrobiłem lecz nic nie pomogło, no ale nic, dzieki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...