Skocz do zawartości
bydlak

Szturmowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie. Chciałbym poruszyć temat szturmowca jak i strzelec wyborowy. Chodzi mi o te całe oślepienie to jakaś przesada w szturmowcu niby jest 1/10 a wchodzi jak 1/2 prosiłbym o osłabienie i danie 1/15 to samo u strzelec wyborowy niby ma 1/12 a wchodzi 1/4 To naprawdę jest denerwujące tak więc proszę o osłabienie tych dwóch klas. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No tak. Oślepienie ze szturmowca i strzelca wyborowego Wam jak i innym zapewne przeszkadza, ale jak dostaniecie perk Tajemnice Gromu (1/2 na oślepienie, takie sam jak w klasach), to od razu go wyrzucacie... Skoro, aż te oślepienie z klas jest takie mocne to czemu perk ma być niby słaby..  :search:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No tak. Oślepienie ze szturmowca i strzelca wyborowego Wam jak i innym zapewne przeszkadza, ale jak dostaniecie perk Tajemnice Gromu (1/2 na oślepienie, takie sam jak w klasach), to od razu go wyrzucacie... Skoro, aż te oślepienie z klas jest takie mocne to czemu perk ma być niby słaby..  :search:

 

 

 

 

Ale wytłumacz co ma perk do klasy? Ja tu nie napisałem o perku a o klasie. Perk nie wpada za każdym razem na twoje zawołani a w klasie to masz ciągle. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Ale wytłumacz co ma perk do klasy? Ja tu nie napisałem o perku a o klasie. Perk nie wpada za każdym razem na twoje zawołani a w klasie to masz ciągle. 

 

 

Klasę możesz mieć na zawołanie. Szturmowiec i strzelec wyborowy to klasy darmowe, więc nie widzę problemu.

 

 

 

A o perku wspomniałem dlatego, że chciałem podać przykład jak łatwo osłabić klasę i nie zostawić jej nic specjalnego, a zostawić perk, który działa tak samo, a nikomu on nie przeszkadza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...