Skocz do zawartości
Atnam

Rękawice Sporty WALKI!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam małe pytanie otóż dostałem rękawice wyglądają jak do boksu ale czy można w nich trenować MMA? i czy jest to wygodne?

 

Pytam ponieważ chciałbym potrenować MMA ale jeśli rękawice nie beda do mma to będę trenował boks :D więc zalezy mi na odpowiedzi firma rękawic to Pouno Out 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jesli zapisales sie do szkoly MMA to trener powinien Ci dac odpowiedz :) jesli cwiczysz sam to zostaw te rekawice, najlepiej kup bandaze bokserskie  z poczatku bedziesz mial piesci lekko rozwalone jednak przywykniesz, a jesli tak sie uparles na rekawice to raczej cos z tego: http://www.fightershop.com.pl/c171,skora-naturalna

 

Oczywiscie te Twoje mozesz uzywac cwiczac na worku (z poczatku robilem to samo, tez na rekawicach bokserskich), ale po paru treningach polecam przerzucenie sie na same bandaze, jezeli rekawice sa bardzo dopasowane: NIE UZYWAJ ICH DO SPARINGOW! :D :golota:       yo

 

ps. to tylko moja opinia :szczerbol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Właśnie wydaje mi się że też mam z skury naturalnej ale no chodzi o to czy moge ćwiczyć mma z rękawicami bokserskimi jeśli nie to zostaje mi sam boks ale to nie problem :)

 

 

 

 

 

 

Nie ma opcji edytuj przepraszam za posta..

 

 

 

Jeżeli już miałbym trenować boks to wątpie że na worku tylko prędzej z trenerem który jest bokserem :D więc no pewnie z nim będę xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mma to nie sport gdzie są tylko wyprowadzane ciosy, potrzebujesz mieć odsłonięte wszystkie palce. Rękawice do mma kupisz za 50zl i zyskasz wiele więcej umiejętnosci niż na boksie czy na kickboxingu. Podsumowując: jeśli trener pozwoli to da sie trenowac ale sparingów z obaleniami i partetem w takich nie ogarniesz. Zainwestuj a nie stracisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...