Skocz do zawartości
Papi

Drugie podejscie Podanie by Papi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Papi

 

Wiek: 23

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Duże, byłem adminem na kilku znanych sieciach (nie będę reklamował), adminowałem również tutaj na ODD2

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-9, zapomniało się paru rzeczy.

 

Staż w CS-sie: Sam już nie wiem

 

Steam / NonSteam: STEAM

 

Dlaczego Ty: Jako admin jestem surowy ale sprawiedliwy. Nie toleruje wspomagaczy lecz bardziej od tego nie toleruje wyzywania rodziny innego gracza. Moje doświadczenie w adminowaniu pozwala mi na doprowadzenie serwera do porządku. Jak widać po linku do GT siedzę dość sporo czasu na serwerze, bywają momenty kiedy nie ma żadnego admina i trzeba szukać po znajomych na steamie żeby ktoś wszedł i ogarnął serwer. Niektórzy którym zgłaszam odpałow mogą potwierdzić (jeżeli zechcą), że moje info w 90% jest pewne, bywają również takie po których wychodzi, że się pomyliłem. Ale cóż każdy może się pomylić. Potrafię odróżnić dobrego gracza od wspomagaczy.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ciężko dokładnie określić jaki ale link niżej to pokaże.

 

Kontakt: STEAM: Papi lub PW forum.

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Papi/80.72.40.110:27008/

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spędza na serwerze naprawdę dużo czasu. Kiedy tylko potrzeba pomocy zawsze mnie woła. Widać, że stawia dobro serwera ponad swoją przyjemność z gry. Nadaje się na to stanowisko i ode mnie ma bardzo duże TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...