Skocz do zawartości
Kasia

[REDAKTOR] Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kasia

Wiek: 17 lat

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: Steam

Staż na forum: od 7 lipca 2015 r

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłam redaktorką FanPage'a

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Redaktor FanPage'a

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8/10

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Nie jestem w stanie tego stwierdzić. Na pewno w ciągu tygodnia coś się ukaże.

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Wywiad z Karolem - technikiem forum oraz Redaktorem.



 

WYWIAD Z @Freezu

 

Kasia

Freezu

                                                                                       

 

Cześć Karol, miło że zgodziłeś się na wywiad. 


[align=center]Hejka, mi też jest miło.


Na początku nam się przedstaw i napisz kilka słów o sobie.
[/align]



[align=center]Mam na imię Karol, za 3 miesiące kończę 17 lat. Mieszkam obok małego miasta Staszowa niedaleko Kielc i od niedawna uczę się w szkole zawodowej w kierunku kucharz gastronomii.


Powiedz nam coś o swoich zainteresowaniach.

Przede wszystkim muzyka, gram już 7 rok na gitarze i staram się przywiązywać do niej jak największą uwagę. Moje pozostałe zainteresowania to jak wiadomo gotowanie, grafika oraz w mniejszym stopniu motoryzacja
[/align]

[align=center]
Całkiem nieźle! Jakiej muzyki słuchasz? 

Nie ograniczam się do jednego gatunku, jednak głównie jest to punk, metal, rock oraz ich połączenia. Krótko mówiąc lubię ostrzejsze brzmienia. Od czasu do czasu słucham rapu.
[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]W jakich okolicznościach odnalazłeś się w towarzystwie Multi-Head? Jak zaczęła się tutaj Twoja przygoda?
[/align]

[align=center]Moja przygoda na MH zaczęła się w maju 2013 roku. Szukałem ciekawych serwerów i trafiłem na Only DD2. Później założyłem konto na forum i jestem do tej pory, z małymi przerwami.
[/align]

[align=center] [/align]



[align=center]Jak wyglądała Twoja droga do osiągnięcia rangi TF?
[/align]

[align=center]Na początku nie miałem zamiaru posiadać takiej rangi, bo nic nie potrafiłem. W ciągu tych 3 lat parę osób dało mi świetną okazję do nauczenia się obsługi html czy css, jak widać skorzystałem i dobrze na tym wyszedłem.
[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Z kim masz najlepszy kontakt na forum?
[/align]

[align=center] Najlepszy kontakt mam z całym kolesiostwem, a w szczególności z taką jedną Kasią. :D
[/align]

[align=center] [/align]


[align=center]Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?
[/align]


Oczywiście, chciałbym pozdrowić moją ukochaną Kasię, której pomagam w zdobyciu rangi redaktora. :D Pozdrawiam też całe kolesiostwo i wszystkich, którzy przeczytają ten temat.



[align=center]
Dziękuję za udzielenie wywiadu.  Trzymaj się i do usłyszenia!
[/align]

[align=center]        Dziękuję również, do zobaczenia. :D
[/align]

[align=center] [/align]


[align=center]Dziękuję za uwagę :)[/align]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście jestem na TAK. 

 

 

Kasia na pewno idealnie spełni się jako redaktor. Wymagania spełnia, często przesiaduję na forum, do tego sympatyczna i towarzyska. :serce:   Była redaktorką fanpage i świetnie jej szło. Dodatkowo wywiad ładnie napisany, tylko brać!  :kappa:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak:

 

+ Pełniła funkcję Redaktora FP wzorowo :)

 

+ Wywiad skromny, do rzeczy, przejrzysty.

 

+ Sympatyczna, miła, rozmowna ;)

 

+ Wymagania są spełnione :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kasia, porządna osoba, zna się na rzeczy, bezkonfliktowa, ma podejście do ludzi. Nie ma co się więcej rozpisywać, Kasia zna moje zdanie. Ogromne tak, powodzenia! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak,ponieważ Kasia jest osobą aktywną,dobrze się z nią rozmawia i myślę że nada się na to stanowisko :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad krótki ale @ nie jest osobą wstydliwa więc następne wywiady będą na pewno dłuższe. Osoba lubiana ,zaufana . Osoba z którą każdy będzie chciał pogadać i udzielać wywadiadu :P

 

Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy na tak, więc czemu masz do nas nie dołączyć?:)

 

Wprawdzie wymagania są od 100 postów, ale wiem, że Ty się nie udzielasz w cs-owych tematach. Mam pewność, że potrafisz pisać po polsku, bo przeprowadziłam z Tobą niejedną rozmowę czy to na sb czy na steam, więc ja jestem na tak!

 

Wywiad krótki, ale od tego mamy opcję ich przeprowadzania, żeby się podszkolić ;)

 

 

 

Powodzenia!

 

#kolesiostwo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...