Skocz do zawartości
Malowany Człowiek

Podanie Malowany Człowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Malowany Człowiek

 

Wiek: 26 lat

 

Doświadczenie w byciu adminem: Nikomu wcześniej jakoś nie udało się mnie namówić ;P

 

Znajomość AMXX: Z racji tego, że nigdy adminem nie byłem, to tak jakieś 3, ale z tego co wiem, to nie jest to fizyka kwantowa, więc ogarnięcie tematu nie zajmie chyba sporo czasu. Jestem jak Pudzian - jak już się za coś biorę to na 100% (tylko JP na 90 bo się trochę boję) :)

 

Staż w CSie: Jakieś solidne 10 lat takiej regularnej gry, wcześniej sporadycznie na informatyce :)

 

Steam / NonSteam: No raczej, że Steam (STEAM_0:0:33225832)

 

Dlaczego Ty: Chciałbym zostać administratorem serwera bo jestem żądny władzy!!!!! ha ha ha ha (śmiech czarnego charakteru). A tak poza tym chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze i nie mam na myśli tylko cziterów, ale przede wszystkim chodzi mi o utrzymanie kultury na serwerze. Strasznie razi to czego słucham czy to, co czasami czytam na czacie. Do tego stopnia że mam swoją elitarną listę "zmutowanych" graczy, których wyciszam, bo nie da się grać. Podobnie jak rzucanie flashy zaraz po zrespieniu czy inne chamskie zachowania.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Dziennie poświęcam średnio około 2h (głownie wieczorem ze względu na pracę). W weekendy oczywiście więcej.

 

Kontakt: skype,ts ;) , steam, gg, mail, gołąb pocztowy

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Malowany%20Cz%C5%82owiek/80.72.40.110:27008/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cichutko, czekałem na twoje podanie.

 

 

 

Na serverze grasz już dość długo, większość graczy Cię zna, admini również. Nie ma na Ciebie skarg, zgłaszasz na u@, jak widać masz poczucie humoru, doświadczony gejmer w szeregach! :D

 

 

 

Admina nie miałeś, ale naprawdę, idzie się szybko nauczyć, poznasz kilka zasad jakie zostały tutaj wprowadzone.

 

 

 

Jak najbardziej na tak! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ooo nareszcie :) masz moje poparcie :)

 

-steam

 

-wiek

 

-aktywność

 

admin to nic trudnego kilka komend i amxmodmenu :) w razie trudności chętnie Ci pomogę ze wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W końcu dobry kandydat na admina

 

+ spory czas gra z nami

 

+ bezkonfliktowy

 

+ ogarnięty

 

+ steam

 

+ wiek

 

+ aktywny

 

Jeżeli czegoś nie będziesz wiedział zawsze możesz któregoś admina się spytać dopytać czy przepytać każdy ci na pewno pomoże.

 

Jestem na tak pomocna ręka się przyda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zastrzeżeń nie mam, jesteś bezstronny, co sprawia, że każdego będziesz banował tak samo. Jeżeli dostałbyś admina to zrozumienie amx'a to 10 minut, więc nie ma czego się obawiać. ;) Jestem za przyjęciem.

 

 

 

Pozdrawiam gołębia pocztowego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam, że można dać mu szansę :D

 

+ gracz aktywny

 

+ wiek

 

+ steam

 

+ myślę, że zna regulamin, gdyż nie ma żadnych banów ;)

 

+ gra tu już dosyć długo 

 

Powodzenia :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Troche juz osob sie wypowiedzialo, wiec i ja doloze swoje trzy grosze.

 

Duze tak!

 

Masz wszelkie predyspozycje do bycia adminem. Jestes kontaktowy, zglaszasz, trzymasz kulture i nie jestes konfliktowy. Tak, jak koledzy wyzej napisali, zawsze znajdzie sie ktos kto udzieli Ci jakichs wskazowek i poprowadzi za reke (:rainbow:), jesli bedzie taka potrzeba ;)

 

Masz mikro, ale nie zainstalowales tsa - fajnie byloby, zebys sobie ogarnal ten komunikator, bo zdarza sie, ze robimy zebrania co jakis czas, a z reszta fajnie jest pogadac w wiekszym gronie nawet o pierdolach ;)

 

 

Ja na tak, ale czekamy jeszcze na kolejne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że TAK!

 

 

 

Żadnych zastrzeżeń  , a co do znajomości AMX to zawsze ci ktoś pomoże , myślę że się sprawdzi w roli admina!

 

 

 

pozdro :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Idealny kandydat na admina! Masz duże Tak!

 

 

- kutura

 

- ogarniasz

 

- wiek

 

- steam

 

 

Takich ludzi właśnie potrzebujemy a Twoje podanie to czysta formalność, powodzenia!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...